Říkadla pro nejmenší

Říkadla pro nejmenší https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309184/rikadla-pro-nejmensi-0cX-309184.jpg 4 12 3

obrázky nakreslila Renata Frančíková ; česká a slovenská lidová říkadla vybrala Daniela Řezníčková ; slovenské texty přeložila Hana Vrbová

Péťa Z.
31.08.2021 5 z 5

Naše malá si v knížce ráda prohlíží. Co na tom, že nemá pevné stránky? Někdy se děti musejí naučit zacházet opatrně i s tenkými listy, cvičí si tak jemnou motoriku. Naše dcera zvládá listovat knížkou asi od třinácti měsíců, bez úhony. :-) Ilustrace se nám taktéž líbí.

Daněla
24.03.2021 4 z 5

Klasická říkadla, hezký výběr, křídový papír, ale neoslovila mě grafika.

muchomurka
18.06.2020 2 z 5

Tahle knížka mě zaujala svým názvem, proto jsem si ji půjčila z knihovny. Extra množství knih s básničkami pro nejmenší není. A o to větší bylo mé zklamání z obsahu. Některé básničky už zlidověly, ty by jakžtakž šly. I když jim často chyběly další sloky, pokud je mají. Ty ostatní však byly katastrofa. Některé vůbec nedávaly smysl, některé měly slova, které byla snad jen vymyšlená pro rým, vůbec nevím, co se tím chtělo říct. A tohle mám číst naší malé? Jsou knihy s mnohem hezčími básničkami, vtipnými. A ani ilustrace u této knihy nebyly žádná sláva.

2011  80%Umíme číst obrázky
2001  90%Trápení s bludičkou
2007  77%Jak šlo vejce na vandr
2009  83%Říkadla pro nejmenší
2008  100%Kreslíme krok za krokem

Kniha Říkadla pro nejmenší je v