Šíleně bohatý

Šíleně bohatý https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492777/bmid_silene-bohaty-oFq-492777.jpeg 3 228 41

Na pohádky jsem už dávno přestala věřit, takže když se mnou začal v práci flirtovat nový uklízeč nádobí Beck, nedělala jsem si naděje. Obyčejní lidé si na lásku jako trám můžou nechat zajít chuť. Vím, o čem mluvím. Jak bych ale mohla odolat muži, který cituje Jane Austenovou, umí mě rozesmát a je vážně sexy? Skrývá se toho v něm však mnohem víc. Beck je playboy a miliardář s utrápenou duší, který mi chce položit k nohám celý svět. Tohle však není mnohokrát vyprávěný příběh o Popelce a rytíři na bílém koni, jenž zachrání dívku před chudobou. V tomhle příběhu se toho skrývá mnohem víc.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Rich Boy

kalinka99
13.01.2024 2 z 5

Kniha ničím vůbec nepřekvapila.

miloslava3256
29.06.2023 2 z 5

nemastné, neslané, prakticky jen moderní pohádka jak holka potká boháče. 3/4 knihy se vlastně motají v jednom, pak najednou je zlom-zvrat, a prakticky hned vyřešeno a konec

etell
17.06.2023 2 z 5

Sklamanie po predchádzajúcich knihách od autorky.

Kudík
12.02.2023 3 z 5

Bloumala jsem očima pro stránkách a hledala autorku série "Stage Dive", anebo příběhu "Věř mi", ale moc se mi nedařilo ji zde najít. Cca do 3/4 mi přišlo, že čtu pohádku pro velké holky, kde opravdu "Popelka" ke svému bohatému princi přišla, ale následný zvrat a ta krize už byla na mě moc. Alice byla fajn, min. do doby, kdy ještě stála nohama na zemi a nepřišlo jí nenormální, že na ní ze šatny vypadávají další nové značkové hadry, kabelky a diamantové hodinky. A Beck mohl být sebekrásnější, sebebohatší, ale ukázka, že štěstí si nekoupí na mě zapůsobila tak, že si jej vlastně koupil. Přesto počáteční vtip a jistá soudržnost sourozenců Elliotových byla fajn.

adela2230
03.02.2023 4 z 5

Kniha se čte dobře. Ovšem autorka má lepší knihy. Tady se Alice občas chová šíleně. Navíc je zde mnoho neuvěřitelných situací a ačkoliv Alice odmítá peníze v podstatě se vše stejně penězi vyřeší.

lucie3944
24.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Překvapivě se mi to líbilo. Ta hvězdička dolů je za stupidní důvod k rozchodu. Absolutně jsem nepobrala, proč si Alice myslela, že věci a dárky platí někdo jiný než Beck. Překvapení, že jí zařídil práci? No pardon. Tohle bylo trochu přehnané. On i ten způsob seznámení byl kapku na sílu....
Takže co se mi na tom vlastně líbilo? Mělo to spád, styl humoru mi sedl, oslovení "milovaná" apod... To vše bylo jiné. I čekání na sex bylo hezké. Myslím, že by to mohla být knížka, ke které se někdy vrátím.

be_pa
08.11.2022 2 z 5

Alice netoužila po penězích, ale chtěla jen Becka. To nám autorka opakovaně zdůrazňovala. Je tedy ironií, že v knížce se neřeší nic jiného než peníze, značky zboží, nemovitosti, auta. Prostě všeho moc.
Připadá mi neskutečné, že stejná autorka napsala Stage dive.

Kristy.Seb
30.10.2022 3 z 5

Těžko se dá jít kupředu, když vás vlastní mysl mučí tím, že vám připomíná nejhorší okamžiky vašeho života a podrývá vám sebevědomí.

Každý vztah vyžaduje kompromisy.

Musíte se naučit rozpoznat, kdy se dají věci změnit, a kdy ne.

I hrdinové to občas zmrví. Koneckonců jsou to pořád jenom lidi.

Láska znamená, že jste ochotni na ní pracovat a nevzdat to.

No, tohle mi teda moc nesedlo. Něco tomu chybělo.

DomenicaRisa
30.10.2022 odpad!

Tak nějak nepochopitelným způsobem mi uniklo, že to je stejná autorka, co napsala Stage dive... Jinak bych se toho nedotkla ani lopatou. Stejně praštěné jako zmiňovaná série. Tentokrát ho zná asi 2 dny a hned za ním letí, okamžitě se zcela nechá "popelkovsky" proměnit. Postrádá jakýkoli smysluplný vývoj postav, děje. No capovina na entou. I některé Harlequin jsou lepší a to už je co říct.

MAU256
10.09.2022 4 z 5

Od této autorky jsem četla už lepší knížky. Fakt mi tohle přišlo jak příběh o Popelce. Becka jsem měla asi radši, když pracoval "rukama" než v části, kdy byl fakt šíleně bohatý, kdy si myslí, že se za peníze dá koupit vše. Alice jsem fandila, ale šlo to fakt vše strašně rychle. A odpuštění za lži, i když byly charakteru "chtěl jsem si tě udržet", tak to mi přišlo taky moc snadné a rychlé. Nemůžu říci, že by se kniha četla špatně, to ne, byla čtivá, ale určitě má autorka lepší knihy.

georginaa
21.08.2022 4 z 5

Bohužel v životě se tohle stává, že někteří chlapi radši vše zaplatí, než aby museli řešit nějaké problémy. Nechápou, že žena ani dary nepotřebuje, spíše pohlazení a pocit, že jsou ti jediné na světě, že jsou milované. Také záleží na ženě jak si co nechá líbit a pokud se neřeknou pravidla hned od začátku, později je to pak problém. Nicméně mě se příběh líbil, pobavil a fandila jsem Alici, že se přenesla i přes takovou chamtivou babičku.

petraLI
17.08.2022 1 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala.

ivetapl
17.08.2022 2 z 5

Vůbec bych neřekla, že to je stejná autorka, která napsala sérii Stage dive.

Ze začátku jsem byla nadšená. No, první tři kapitoly. Pak to šlo nějak lehce do kopru.
Alice není zvyklá na luxus. Proto mě docela dost překvapilo, jak si hned ,,zvykla" na peníze a luxusní oblečení. I když tvrdila, že ne.. viděla jsem v tom opak.
Dost mě mrzelo, jak Alici ze začátku Beckova rodina přijala a jak o ní mluvili. Catherine mi teda pila krev dost. Ale ocenila bych více jejího zapojení v knize. Je tam jen párkrát, přitom má velkou roli...
Ta rodina byla hodně porouchaná.... Kvůli penězům a společenskému postavení, bohužel.
Myslela jsem si, jak je Beck skvělý a pak to podělá. To jeho rozhazování penězi mi docela vadilo. ( Šíleně bohatý fakt sedí) Další věc, která mi přišla zvláštní byla ta, jak Beck odmítal sex. To jsem snad v knize ještě neviděla. To bylo docela...divný. ‍️ Alice pak vypadala jak nadržená nymfomanka. A když u k tomu došlo, tak si s tím mohla Kylie trošku víc pohrát no...
Celý příběh Alice a Becka je strašný rychlý. Vlastně po týdnu se Alice stěhuje přes půl země za Beckem... A samozřejmě to končí zásnubami po pár týdnech vztahu. ‍️

Čtení mě úplně nebavilo. Přiznávám, že nevím, jestli se ke knize někdy vrátím, tak jako se vracím k sérii Stage dive. Další díl se připravuje, jsem zvědavá, takže se do něj určitě pustím.
(Obálka se taky moc nepovedla )
Anotace v komentářích

moudivlacek
24.07.2022 3 z 5

Pohádka pro dospělé. Beck se seznámí s Alicí, on uklízeč nádobí a ona servírka v baru. Najednou jsou si blízcí a jsou rádi spolu. Pak přijde šok, Beckův otec umřel a on se musí vrátit ke své rodině. Po čase přemluví Alici, aby za ním přijela. To, co Alice rychle pochopí, je šok. Beck je z velmi bohaté rodiny. Příběh, který je sice častý, ale zas zde trošku jinak pojatý. A pro mne jen důkazem, že ne vždy je velký dostatek peněz zárukou, že budete v životě šťastní. Otázkou je, zda chcete skutečnou lásku a zda budete o ni bojovat, a třeba i proti sobě....

Literarytwins
07.07.2022 2 z 5

Po přečtení anotace a jménu autorky jsem se na tuto knihu opravdu těšila. To mě bohužel poměrně rychle opustilo. Začátek tohoto příběhu vypadal celkem slibně. Okouzlující a sexy Beck si začne namlouvat Alici, která ho nejdřív podezírá, že se jen s někým vsadil, protože si pro něj nepřipadá dost dobrá. On jí tvrdí, že i jako uklízeč nádobí je velmi bohatý, v kontextu to opravdu vyzní jako žert. Záhy ale Alice zjistí, že to žert nebyl a po rychlém sledu událostí se ocitá v jeho světe miliardářů. A zde se to zvrhává v trochu poupravený příběh "pohádka pro dospělé ala Popelka". Co na této knize bylo dobré byl styl, jakým to bylo napsáno, bylo to celkem čtivé. Jenže jediné co mě na příběhu bavilo a líbilo se mi byla hlavní hrdinka Alice a to, jak se se vším dokázala poprat. Občas byla i poměrně vtipná. Dalším mírným kladem pro mě byla proměna chování některých členů Beckovy rodiny. Tím ale končíme. Alice mi jednu chvíli neskutečně lezla na nervy svými sklony k nymfomanii až sexuální posedlosti. Dál si hrála, jaké má silné hodnoty, přitom ze zase tak moc nepřemáhala, aby nepřijala veškeré dary, službičky a majetek, kterým jí Beck zahrnoval, protože "kdo ona přeci je, aby miliardáři říkala, za co má utrácet...". Asi tak. Hlavní hrdina Beck pro mě nebyl zajímavý absolutně ničím. To před čím celou dobu tak utíkal, do toho se také v plné polní vrátil. V mých očích se jí pořádně nikdy nezastal. Navíc tvrdil, jak ji nechce změnit, přitom téměř vším co dělal činil opak. Beckova babička byla doslova na přes držku, nechala bych jí zavřít někam na samotku do lesa, aby se vzpamatovala. A zápletka knihy pro mě vlastně žádnou zápletkou nebyla a závěr byl dost prazvláštní. Celkově jsem z knihy byla dost zklamaná a patří mezi jedny z nejslabších, které jsem četla.

Maggie686
25.06.2022 3 z 5

Příběh hezký, čtivý, ale něco tomu chybělo... čekala jsem na konci trošku větší zvrat a usmiřování. Ale jako jednohubka to šlo.

johana3160
14.06.2022 3 z 5

No je to ctive, autorciny knihy se dobre ctou, ale tohle bylo… zacatek celkem dobry, konec byl… no on byl kreten a ona plna protikladu… ma byt nesmela a utapnuta a pak z fleku pronasi proslovy..
jo byla to pohadka o popelce (samozrejme s obrim, bohatym, sexy pe*em), ale fakt hodne divna… 3* jen kvuli autorce a ctivosti… tohle uz nikdy vic…

Jita160
07.06.2022 3 z 5

Tak za mě milý a klidný pohádkový příběh o chudé dívce a miliardářovi.
Čekala jsem ,že na závěr přijde nějaký průser, nějaké bům, ale byl jen sex na usmířenou a prsten s diamante.
Alice musela mít na hlavě svatozář byla neskutečně laskavá a tolerantní.
Beck byl rozmazlený bohatý snop, který si myslel že za peníze si koupí naprosto všechno.
Musím říct že se mi asi více líbily vedlejší postavy než oba hlavní hrdinové takže snad pokračování bude stoupat výš a výš a my se dočkáme pořádného dramatu, nějaké slzy a vlhkých kalhotek :-D:-D:-D

petusska01
04.06.2022 2 z 5

Och, no rozmýšľala som medzi 1-2 hviezdami, ale nakoľko mám Stage Dive sériu veľmi rada, tak viem aj to ze autorka písať vie. Len tuto neviem čo sa stalo. Začalo to relatívne fajn, aj keď nejako zhurta. Potom teda tá rodina, aj keď Alice všetko dobre zvládala, až som si nevedela predstaviť ako bude teda tá zápletka vyzerať. A potom sa z Becka vyklubal taký chmuľo - ani mi nejako nevadilo to klamstvo aj keď okej, nemuselo byť. Ale to potom...to bolo cele nezmysel. Ona povie, chcem priestor, on je pred dverami a zrazu nemôže od nej nechať ruky. Ona povie, nie som s tebou pre peniaze a on vyplatí celú jej rodinu a kamošov?! Ona povie neviem ci ta ľúbim, neverím Ti, on ju žiada o ruku?? Ešte dovtedy som ako tak si povedala, že aj keď ma nič nezaujalo, tak aspoň ma nesklamalo. Ale teda, musím povedať, že ani jedna z postáv ma neoslovila, príbeh taký pochabý nelogický a koniec na kolene. Ehm.

kacenka6144
24.05.2022 3 z 5

Takové celé o ničem. Po sériie Stage Dive má tvorba Kylie Scott značně klesající tendenci. Bohužel.

Kylie Scott
australská