Řez

Řez https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286841/mid_rez-sFo-286841.jpg 3 63 26

Horké léto v Mohavské poušti. Kristine Rushová a její snoubenec Daniel jsou na cestě z Las Vegas do Lake Arrowhead v Kalifornii, kam mají dojet, aby společně s rodinou oslavili 4. červenec. Zničehonic je však Daniel unesen z liduprázdného odpočívadla a Kristine se musí rozhodnout: vrátit se domů bez úhony a s myšlenkou, že už nikdy neuvidí svého snoubence, nebo vyrazit na cestu do spalující pouště a pokusit se Daniela najít. Když se rozhodne svého snoubence začít hledat, ještě netuší, že její kroky povede vrah. Kristine však nemá na výběr. Musí podniknout epickou cestu přes křiklavé záblesky silničních kasin, opuštěné dálniční zastávky a přežít hrůzy, které si nikdy předtím nedovedla ani představit… The New York Times bestseller jara 2015!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Swerve , 2015

jasmína
14.06.2016 2 z 5

No teda..... 150 stran jsem zvládla s přehledem, ale potom...... děs, běs, znechucení, a navíc, skoro asi každý odhadne kdo je ten psychouš......

Radůz
18.04.2016 1 z 5

Hloupá a nevěrohodná kniha, která se snaží šokovat hektolitry krve a brutalitou. Jen stěží jsem dočetl.

Hella
11.04.2016 3 z 5

Až na takový kostrbatější začátek dobré, byť tedy vzápětí tušíte, jak se věci mají.

Izu
17.02.2016 4 z 5

Za me vyborny thriller, ktery jede svou silenou jizdu az do skveleho finale.Krvave to je, ale ti co maji neco nacteno, se neleknou.

soukroma
21.01.2016 1 z 5

Podle mě byla kniha mimořádně hrozná - hnusná, brutální, zápletka a postavy zcela smyšlené, vedené nějakou touhou autorky šokovat množstvím krve, úděsným mučením a vražděním (od neviňátek všeho druhu, po členy rodiny) do poslední chvíle. Zcela zbytečný nápor na nervy a žaludek.

Marselle
21.01.2016 5 z 5

Velice pěkná a napínavá detektivka. Čím více se blížíte ke konci knihy, o to více gradují hrůzné činy vraha. Velice tuto knihu doporučuji. Nudit se nebudete.