Řez ekniha

Horké léto v Mohavské poušti. Kristine Rushová a její snoubenec Daniel jsou na cestě z Las Vegas do Lake Arrowhead v Kalifornii, kam mají dojet, aby společně s rodinou oslavili 4. červenec. Zničehonic je však Daniel unesen z liduprázdného odpočívadla a Kristine se musí rozhodnout: vrátit se domů bez úhony a s myšlenkou, že už nikdy neuvidí svého snoubence, nebo vyrazit na cestu do spalující pouště a pokusit se Daniela najít. Když se rozhodne svého snoubence začít hledat, ještě netuší, že její kroky povede vrah. Kristine však nemá na výběr. Musí podniknout epickou cestu přes křiklavé záblesky silničních kasin, opuštěné dálniční zastávky a přežít hrůzy, které si nikdy předtím nedovedla ani představit… The New York Times bestseller jara 2015!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286841/rez-sFo-286841.jpg 3.344

Swerve (2015)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno: (ekniha), Grada

katuu123

Po přečtení této knihy mám velmi smíšené pocity. Do knihy se dá hezky vžít. Některé pasáže se mi však moc nelíbily. Kristine mi byla sympatická, ale někdy jsem nechápala její rozhodnutí. Celá tato kniha je psycho a celkem „creepy.“ Četla jsem už i lepší knihy. Za mě takový průměr.

Zdenička007

No, jako horor, krvák, ale fakt hodně jednoduchý. Vše mi přijde, že už bylo v nějakém filmu, přesně jsem tak nějak věděla, co se dál bude dít. Chvílemi úsměvné, ač to mělo být hrůzné. Ale tak dobrý, dočetla jsem to, a i po nějaké době si to pamatuji. Četla jsem i lepší, ale zas nemůžu říct, že hrůza, takový průměr.

Lisa123

Kniha se mi líbila. Je napínavá od první stránky, hezky se čte. Akorát mi přišel celý příběh přitažený za vlasy. Nevěřím, že by měla Kristine po všem, co se jí stalo, ještě tolik sil, aby se dokázala porvat s vrahem, který se dal podle mě odhadnout už po 50 stránce. Líbily se mi ale části z minulosti Kristine, díky kterým vše v ději zapadá. Myslím, že kniha by měla být spíš fantasy, než detektivka.

jarin58
07. lednaodpad!

Můj otec by napsal-blbý jak fůra ledu.

ERIK 2
07.11.2017

No myslím že už tady bylo všechno popsáno,ohledně této knihy.Ano,čtivá,bylo tam i napětí,ale konec mi přišel takový "kudy z nudy"paní spisovatelka ten konec trošku odflákla.

Zdeničkačteráda
07.11.2017

Kniha je čtivá, ale docela dost brutální, až trochu prvoplánově. Je dobře napsaná, ale čekala jsem od ní víc.
Zápletka a děj jednoduchý, spíš celé postaveno na tom co nejvíce šokovat. Ale za mě dobrý. Rozhodně jsem ji neodložila. Přeci jen jsem byla zvědavá, jak to celé dopadne.

ArwenAragorn
22.08.2017

Solidní, čtivý a hodně krvavý thriller, který udržuje čtenáře v trvalém napětí. Za mě 5*.

čef
20.04.2017

Přímo klasický thriller, napínavá jízda od začátku do úplného konce. Nezdolnost hlavní hrdinky je až čítanková, zkaženost a vynalézavost pachatele zrůdného mučení až nebetyčná. Sepsáno velmi čtivým a přitažlivým stylem, autorka dokázala věrohodně odůvodnit motivy jednání obou protikladných hrdinů. Při čtení si jistě užijete to správné napětí!

Šárka5875
13.03.2017

Při čtení této knihy si rozhodně nevydechnete. Kniha je akční, drsná, krvavá, brutální. Zvraty vás šokují, napětí se stupňuje, žaludek vám poskakuje. Dozvíte se také spoustu detailů z Kristininy minulosti. A že to rozhodně nebude procházka růžovým sadem. Proč Kristine již několik let nedokáže plakat?
Řez rozhodně doporučuji k přečtení všem, kteří se nebojí brutality, psychického i fyzického týrání a nerozhodí je obrovské množství krve a povalující se vnitřnosti.
Kniha se četla dobře, druhou polovinu jsem dala doslova jedním dechem. Budete ohromeni, překvapeni i znechuceni.

felia
01.09.2016

Poměrně naivní a hloupoučká kniha, která se snaží upoutat čtenáře vysokou dávkou krutosti. Děj je dosti předvídatelný, a tak se možná budete při čtení i nudit. Největší úlevu pocítíte, když ji dočtete a už nikdy nevezmete do ruky.

jasmína
14.06.2016

No teda..... 150 stran jsem zvládla s přehledem, ale potom...... děs, běs, znechucení, a navíc, skoro asi každý odhadne kdo je ten psychouš......

Radůz
18.04.2016

Hloupá a nevěrohodná kniha, která se snaží šokovat hektolitry krve a brutalitou. Jen stěží jsem dočetl.

Hella
11.04.2016

Až na takový kostrbatější začátek dobré, byť tedy vzápětí tušíte, jak se věci mají.

Izu
17.02.2016

Za me vyborny thriller, ktery jede svou silenou jizdu az do skveleho finale.Krvave to je, ale ti co maji neco nacteno, se neleknou.

soukroma
21.01.2016

Podle mě byla kniha mimořádně hrozná - hnusná, brutální, zápletka a postavy zcela smyšlené, vedené nějakou touhou autorky šokovat množstvím krve, úděsným mučením a vražděním (od neviňátek všeho druhu, po členy rodiny) do poslední chvíle. Zcela zbytečný nápor na nervy a žaludek.

Marselle
21.01.2016

Velice pěkná a napínavá detektivka. Čím více se blížíte ke konci knihy, o to více gradují hrůzné činy vraha. Velice tuto knihu doporučuji. Nudit se nebudete.

psychologické thrillery pouště tajemství

Autor knihy