Rendez-vous v Paříži

Když anglická čtenářka románů Eva Petworthová napíše úspěšnému americkému autorovi Jacksonu Cooperovi a pochválí mu scénu v jeho knize, oba zjistí, že sdílejí vášeň pro vaření. To zažehne vztah, který změní jejich životy. Přátelství se rozvíjí a navzájem si svěřují detaily svého života. Jack má barvité přátele a řadu mladých obdivovatelek, ale není spokojený. Eva měla chladný vztah ke své matce a nyní se snaží překonat napětí mezi sebou a svou dcerou, která se má vdávat. Eva a Jackson se sbližují stále více i přes velkou vzdálenost, která je odděluje. Radí si navzájem a snaží se překonat své problémy. Chtějí se poznat osobně, a tak vznikne nápad. Rendez-vous v Paříži. To je to správné místo pro dobré jídlo a snad i lásku......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201809/big_rendez-vous-v-parizi-cRj-201809.jpg 2.971

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

That Part Was True, 2014

Kniha Rendez-vous v Paříži

Nany_cz
12.11.2019

Říká se nesuď knihu podle obalu, ale mě právě zaujal více ten obal než samotná kniha. Za mě tuhle knihu příliš nedoporučuji. Vybrala jsem si ji jako takovou oddechovku a zároveň knihu, kterou přečtu rychle, protože má něco kolem 200 stran. Čekala jsem tam nějakou romantickou linku mezi postavami, ale spíše mi to přišlo jako dva příběhy vedle sebe sepsané v jedné jedné knize a navíc název knihy se příliš neztotožňuje s dějem. Knize bych dala tedy především jiný název a jinou obálku a třeba by budila lepší dojem.

sar.janurova
04.05.2019

Když jsem si knihu kupovala, myslela jsem si, že se bude odehrávat v místě zmíněném v názvu, Paříž. Možná jsem od toho očekávala mnohem více, než jsem očekávat měla, protože s Paříží to má společný leda tak název. Vztah hlavní hrdinky jako mezi matkou a dcerou byl zajímavý, ale i přesto jsem si spíše oblíbila Jacka. Musím ale ocenit recepty, které se na konci knihy objevují, to se jen tak nevidí. I přesto pro mě kniha byla spíše zklamáním.

Mivalka75
27.04.2019

Pro mě zklamání.. Název knihy je velmi zavádějící - rendez-vous v Paříži se ve skutečnosti vůbec nekoná a vůbec celá kniha má romantiky hodně daleko.. Oba hlavní aktéři řeší svůj nepříliš šťastný život a do toho míchají jídlo. Dočetla jsem, protože jsem stále očekávala ono NĚCO. Ale nestalo se nic, tudíž nuda, nuda a zas jen nuda a ztracený čas, který se dal nejspíš strávit mnohem líp.. :-(

Charmedka
13.04.2019

Žádný milostný příběh, ale dva hlavní hrdinové, kteří soupeří o to, kdo z nich je větší ztroskotanec. Neoblíbila jsem si ani Jacka, ani Evu. Oba mi byli strašně nesympatičtí a neustále si na něco stěžovali.

Monul.ka
30.09.2018

Krásná obálka, klíčová slova jako Paříž, dobré jídlo, dopisy, romantika. Z marketingového pohledu skvělé - naláká čtenáře, teda čtenářky. Bohužel kniha ale očekávání voňavého, romantického čtení nesplní. První polovina mi přišla dost neuspořádaná, docela jsem se ztrácela. V druhé půlce jsem se už začetla. Takže hodnocení tak na půl. Jako oddychovka dobrý, jen nemít velká očekávání.

Denikyy
27.12.2017

Tahle knížka mě zaujala hlavně kvůli obálce. Ale později zjistíte, že ta obálka je na té knize asi to jediné dobré. Styl psaní není poutavý, děj roztahaný a Rendez vous v Paříži bych ji rozhodně nenazývala. Rozhodně jsem čekala něco víc.

TheGoldenHill
23.11.2017

Do této knížky jsem se nemohla vůbec začíst - vůbec mě nebavila. Škoda, mám ráda romantiku, jídlo, vaření, dopisy, ale příběhy jednotlivých osob mě nebavily.

Andynka
18.11.2017

Knihu jsem dlouho odkládala, protože jsem se bála, že to blbost...moc jsem od ní opravdu neočekávala, ale vyklubala se z toho moc krásná, romantická kniha s jednodušším dějem. Ihned jsem se začetla a nechala se provést celým příběhem na jeden nádech. :-)