Řecký magnát / Advokát a zahradnice

ŘECKÝ MAGNÁT (Williams, Cathy) Bohatý řecký magnát Theo nemá na lásku čas! Rád se sice schází s krásnými ženami, jakmile ty však začnou mluvit o jakémkoliv závazku, je se vztahem konec. Heather je ale úplně jiná! Je to jeho hospodyně, partner, na kterého se dá spolehnout… Až do okamžiku, kdy Theo hranice vztahu mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem překročí! ADVOKÁT A ZAHRADNICE (Marinelli, Carol) Úspěšný italsko-australský advokát Dante a zahradní architektka Matilda jsou zvláštní pár… On neúprosný, ona přecitlivělá, on tvrdý, ona něžná… Přestože Matilda měla původně za úkol pouze vytvořit kouzelnou zahradu, ve které by se cítila dobře Danteho dcera, přitažlivost, kterou k sobě advokát a zahradnice pocítí, přesahuje vše, co zatím oba zažili!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238183/recky-magnat-advokat-a-zahradnice-238183.jpg 3.711

Vydáno: , Harlequin

At the Greek Tycoon's Bidding ; Wanted: Mistress and Mother, 2006

Kniha Řecký magnát / Advokát a zahradnice

Eva193

Řecký magnát by byl na pět hvězd*****, pěkný a věrohodný příběh - což v žánru není pravidlem.
Advokát a zahradnice by bylo tak na tři hvězdy***. Pěkný příběh, jen já tu osudovou lásku na první pohled postavenou hlavně na fyzické přitažlivosti moc nemusím.

LilluLong
07.05.2021

Advokát a zahradnice // prijemne dojemne, doporucujem precitat, príbeh ma 5*

LilluLong
04.05.2021

Recky magnát //-jeejda,tak oproti romantickým dobrým harlekynkam kde v recenzií čitatelia označujú ako “pohodovú” ja pri tomto príbehu použijem slovo “ vzrušujúci “a hodnotím 5*