Ratolest lásky

Ratolest lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80618/ratolest-lasky-80618.jpg 4 17 4

Lyon Cantrell je bohatý a nebezpečný muž. Před lety byl jiný - alespoň Elizabeth Warenová ho nejprve poznala z té příjemnější stránky. Když však čekala dítě, dostala od jeho otce peníze a vzkaz, ať zmizí z města. Po řadě let však Lyon objeví, že má syna a rozhodne se bojovat, aby ho získal. Elizabeth se brání, ale v skrytu cítí, že ji k Lyonovi stále cosi přitahuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lyon's Cub , 1993

georginaa
12.05.2021 2 z 5

Vůbec nechápu, jak někdo může takto odejít ze života toho druhého a vůbec mu nedat šanci se vyjádřit k situaci. Chápala bych kdyby Lyon dítě nechtěl, tak bych taky asi odešla, ale bez vědomosti a šance na život s partnerem, to bych asi nedala.

kamila5406
03.03.2020 5 z 5

Hezký příběh

Devil-Ivet
20.12.2018 3 z 5

Vůbec se mi nelíbily postavy, Elizabeth byla neskutečně hloupá a vůbec jsem nechápala její počiny. Příběh samotný byl nijaký, předvídatelný a nudný.

havrmoni
29.09.2018 2 z 5

Téma tohoto příběhu jsem už četla několikrát v mnoha obměnách. Tohle bylo asi nejhorší. Možná vinou hrdinky, která sice stejně jako v ostatních zpracováních hrdinu tak nenàviděla, že neodola a při první příležitosti s ním hupsla do postele, ale tahle byla navíc taková ufňukaná. No prostě mi nesedla.