Ranč u zlatých koní - Velké naděje

Ranč u zlatých koní - Velké naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530871/bmid_ranc-u-zlatych-koni-velke-nadeje-65b3b01c678d7.jpg 5 2 2

Bela žije na milovaném rodinném ranči s rodiči a dvěma mladšími sestrami. Její táta se stará o provoz a maminka vede s rodinnými koňmi kurzy hipoterapie. Letos poprvé se Bela se svojí kobylkou Fiestou probojovala na jezdecký šampionát a měla by trénovat. Jenže místo toho musí pomáhat rodičům a ještě ke všemu má hlavu v oblacích, protože právě dostala první pusu od svého prvního kluka. Když ale na ranči vypukne požár, všechno se dokonale zamotá. Jak to nakonec dopadne s Belinou první láskou a šampionátem?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Bambook

Golden Horses , 2021

Lovehorses365
18.03.2024 5 z 5

Ladyfromskye to perfektně vystihla takže asi nemám co dodat...

ladyfromskye
02.03.2024 5 z 5

Všechny milovnice koní ve věku od 12 let sem! Tahle knížka by vaší pozornosti opravdu uniknout neměla.
Jistě to znáte: čtete příběh, který se motá kolem koní, a málem na každé stránce najdete nějaký nesmysl, který vám prozradí, že autorka či autor o koních vědí leda velké kulové.
Tohle se vám ale u Ranče u zlatých koní stát nemůže, a to nejen zásluhou samotné autorky, Lauren Brookeové, ale protože se jedná o překlad, tak rovněž zásluhou práce českého týmu, který na knize pracoval a který si toto zcela evidentně fakt ohlídal.
Nádavkem tu máte opravdu krásný příběh, který se čte lehce, ale zároveň vás taky nechává občas v napětí.
Hodně jsem při čtení myslela na seriál Ranč Heartland, za jehož knižní předlohou rovněž stojí Lauren Brookeová. Pokud se vám líbil seriál, nebo kniha, nebo obojí, bude se vám líbit i Ranč u zlatých koní. Jo a prý je to první díl série, takže: Kde mám ten druhý?

koně

Lauren Brooke (p)