Ranč

Ranč https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4296/bmid_ranc-nKb-4296.jpg 4 57 6

Román jedné z nejčtenějších současných autorek sleduje osudy tří přítelkyň, dávných spolubydlících z vysokoškolské koleje, které se po létech setkávají na ranči ve Wyoningu. V jejich životě se mnohé změnilo, každá se usadila v jiném městě a šla vlastní cestou. Pro všechny tři znamená pár dní strávených na ranči nesmírně mnohé - staré rány se hojí, nedorozumění se vysvětlují a přátelství je opět uzavřeno a uplatněno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Ranch , 1997

zimolka
27.04.2020 3 z 5

Krásné čtení,akorát ten konec celkem předvídatelný.

Zlatinka.Emilly
02.03.2019 5 z 5

Pěkně vázaný příběh i když prvky Steelové se nedají přehlédnout: vzala si růžové kalhoty, růžovou blůzku, žluté kovbojské boty, na krk šátek … kdyby tolik nepopisovala, mohla být kniha o polovinu kratší :) Ale jinak super a konec otevřený, ale tak o tom to asi bylo, nešlo o ukončení všech tří životních cest, spíše o rozřešení problémů tří kamarádek a já jen lituji, že přesně taková kamarádka mi chybí.

Pavouček2
03.12.2018 2 z 5

Také mě to věčné opakování pocitů, které se neustále opakuje, místo děje, strašně lezlo na nervi. I na to rančerské prostředí jsem se těšila a jako - nic moc :( Posledních cca 80 stran, jsem brala fakt v rychlosti.

martiline
29.11.2016 5 z 5

Mně se tento román od Danielle Steel moc líbil.

inule
30.08.2013 1 z 5

Občas si Steelovou přečtu, ale do tohoto románu jsem se vůbec nemohla začíst. Rozsáhlé a podrobné popisování pocitů, minulosti, vztahů na úkor děje. Přiznám, že hodnotím knihu pouze do sté stránky, pak jsem to vzdala. Možná, že se pak vše rozjede, ale ten styl vyprávění mě prostě odradil. A to mám Steelovou docela ráda.

kika 13
09.02.2013 3 z 5