Síla lásky

Síla lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518798/bmid_sila-lasky-vGQ-518798.jpg 5 7 5

Rafinovaná past série

< 2. díl

Karel s Laurou se konečně vzali a s přesvědčením, že všechno zlé už je za nimi, si naplno užívají vzájemnou lásku. Jenže hned po svatbě čerstvý novomanžel zjistí, že jeho vztah s Kamilou nezůstal bez následků. Šokovaný Karel si není jistý, že novorozený Jakoubek je opravdu jeho, navíc nechce Lauře pokazit líbánky, proto před ní svého údajného syna prozatím tají. Bohužel netuší, že zhrzená Kamila je rozhodnutá oplatit mu zrušenou svatbu zničením všeho, na čem mu záleží... Jak Laura zareaguje na přibývající manželovy výmluvy a poté na zjištění, že jí několik měsíců lhal? Ustojí Karel všechny pohromy, valící se na něj jedna přes druhou jak doma, tak i v práci?... celý text

dana8437
17.02.2024 5 z 5

Pokud to vůbec jde, tak ještě lepší než první díl, perfektní pohodové čtení, moc me tahle minisérie bavila, nešlo přestat číst kdyby někdo věděl, pod jakým pseudonymem autorka dříve psala, budu ráda za zprávu, protože bych si fakt s chutí přečetla další její díla!

Petra37
07.02.2024 5 z 5

2. díl a pokračování románu od mé oblíbené české autorky, ze žánru novodobé červené knihovny. Velice čtivý román, který jsem přečetla jedním dechem. Autorka dále rozvíjí příběh z první části, nechybí detailně propracované zápletky, jakož i psychologie hlavních hrdinů, stejně tak romantické a někdy lechtivé pasáže. Doporučuji

gargamelka
01.12.2023 4 z 5

Knížka se čte pohodově. Doufám, že bude pokračování.

janinaV123
25.11.2023 5 z 5

Mně se příběh líbil, čte se opravdu dobře. Nevím o jaké nevěře každého s každým je řeč, já jsem nevěrníky napočítala jen dva, tedy ještě míň než v prvním dílu. Pro Lindino chování jsem měla pochopení, kromě toho mě stejně víc zajímalo, jak dopadnou hlavní hrdinové.

mysterygirl
24.11.2023

Neříkám, že se to nečte dobře, ale..
Manžel ji podvádí,tak podvádí i ona jeho s někým,který podváděl svou manželku s její sestrou.
Prostě každý je nevěrný s každým.
Taková mini Ordinace v růžové zahradě.
Nemám na to žaludek .
Hodnotit raději ani nebudu, odkladam

2022  90%Rafinovaná past
2023  97%Síla lásky