Půlnoční zátoka

Půlnoční zátoka https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113500/pulnocni-zatoka-113500.jpg 4 217 30

Polorozpadlý statek Manet Hall na okraji New Orleansu měl pro právníka Declana Fitzgeralda podivuhodné kouzlo. Muž si po letech splnil dávný sen a usedlost koupil. Opustil advokátní praxi a dal se do rekonstrukce stavení, aby mu vrátil zašlý lesk. Usedlost je údajně opředena děsivými pověstmi a Declana se zmocňuje obava, že nejsou jen pouhým výplodem fantazie. Začne totiž trpět úzkostí a nesnesitelným, jakoby cizím žalem. Ze zlých představ ho vytrhne bodrá a srdečná tmavovláska ze sousedství Angelina, která také má k místu zvláštní vztah. Dřív než naplánují společnou budoucnost, je třeba odhalit tajemství stejně temné jako voda ve zdejší říční zátoce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Midnight Bayou , 2001

Moniks
15.10.2013 5 z 5

Pěkná , čtívá knížka,romanticky zajímavy sled udalostí co bylo a bude.Povedla se .

Jitka.Š
23.08.2013 4 z 5

Tato kniha byla hezky dpočinková :-)

Michaela91
01.07.2013 3 z 5

Napínavé a velmi čtivé.Líbí se mi spojení minulosti a přítomnosti. Podle mě patří k autorčiným lepším knihám.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pěkný román napínavý a nedá se od něj odejít.

rose
07.02.2013 4 z 5

Řekla bych, že autorka napsala některé lepší knížky. Ale i tak jsem si to docela hezky užila. Druhá půlka mi přišla už taková trochu násilně zaplétaná, to převtělování začalo být trochu nepřehledné. Ale abych byla spravedlivá- romantika i napětí si přišly na své.

ewisek22
27.11.2012 5 z 5

V Manet Hallu bych teda nechtěla strávit ani jednu noc:)) Skvělá knížka od Nory, jako téměř všechny, které jsem kdy od ní četla. Miluju spisovatelčin smysl pro humor...mnohokrát jsem se přistihla, že se směju při čtení jako učiněný blázen:))

petrzelka
14.11.2012

Pěkné ,trochu až napínavé čtení,od kterého se mi nechtělo odcházet.Stojí za přečtení.

mariva
15.10.2012 5 z 5

Autorka nezklamala, jako vždy je zárukou skvělého čtení. Také mi dělalo problém odtrhnout se od knížky a nemít jiné povinnosti, přečetla bych ji najednou. Skvělá knížka, doporučuji k přečtení.

princesse
19.07.2012 5 z 5

Opět další skvělá kniha od Nory Roberts. Přečetla jsem jich již spoustu a tahle skutečně "opět" nezklamala!!! Doporučuji. Výborný příběh, prolínání minulosti se současností, nádherně napsané, čtivé. Přečteno za 2 dny, kdybych nemusela dělat nic jiného, jeden den by na to stačil. Hned se vrhám na další, už mi na stole leží Kde končí řeka, tak jdu na to.

Kačík
10.10.2011

Nádherná knížka, díky ní jsem objevila svoji současnou nejoblíbenější autorku :-)