Půlnoční děs

Půlnoční děs https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5581/bmid_pulnocni-des-Tyx-5581.jpg 3 88 17

Stopy hrůzy 7, ze seriálu Země duchů. Putování zemí mrtvých Andy Moser není jako každý jiný. Živý se dostává do míst, kde hrůza nemá hranice. Kde zlo je všudypřítomné. Kde smrt není koncem, ale jen začátkem konce. Do těchto míst ho náhodou přivedla jeho osudová přítelkyně, šestnáctiletá Elizabeth. Jejich láska musí čelit nejrůznějším nástrahám. Ani Andyho návrat domů není bez komplikací. Jak nalézt cestu zpátky, když je tento svět plný nejpodivnějších nestvůr? Od příšer, kterým kape kyselina z prstů, až po zrůdu oslepující všechny svým diamantovým leskem. Andy a Elizabeth vědí, jak je přemoci. Věděli byste to i vy?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Midnight Chill , 1991

BarkaS
22.07.2022

Nehodnotím, protože tohle se na žádnou stupnici nehodí, to bych urazila odpad. První díl jsem ještě dala, ale tady končím krátce před polovinou a autorský pár budu ve svých “hororových” návratech do puberty odteď asi přeskakovat rovnou.

Meda77
20.01.2022 1 z 5

Zcela podprůměrná hororová sešitovka z 90tých let. Netřeba komentovat a ani číst.

danny_21
09.11.2021 1 z 5

Bohužel i druhé pokračování Země duchů se kvalitativně nese v Duchu prvního. Spisovatelsky a tématicky tak na úrovni mého syna na prvním stupni, vše možné naplácáno na jednu hromadu v této podivné Zemi mrtvých duchů, kde se éterické bytosti se chovají a mluví jako po prodělání lobotomie, nemluvě o tom, že děsivého sira Alexe by se neleklo snad ani nemluvně, vše prostupuje jakási podivná linka naivní puberťačky snící o věčném líbání. Mhouřím všechny oči, abych tomu nevrazil odpad, ale je to o prsa korejské ženy, manželé Siegelovi musí být fakt dvojka k pohledání - 20 %

Ayna
11.08.2021 1 z 5

(SPOILER) Půlnoční děs je fakt děs. Puberťák Andy, který postrádá osobnost i zábavnost, se stále plácá v Zemi duchů. Když mu Strážce mlhy slíbil, že ho za ucpání té ďoury v minulém díle pošle domů, pěkně kecal, protože teď sype z rukávu další questy. Tentokrát má Andy za úkol pomoci někomu ze své minulosti a navštívit záhadné místo, kde je něco, co ztratil. V patách má neustále retardovaného sira Aleca a jeho partu a kromě roštěnky Elizabeth mu nově pomáhá pračlověk Makasha - jediná alespoň trochu sympatická postava v tomhle veledíle. Děsné zvraty, děsné dialogy, logické kopance (Elizabeth má fóbii z ohně podle toho, jak se jí to hodí, údolí strachu působí jen na někoho, a na to, že vlastně umí levitovat, už všichni radši zapomněli). Až konec byl celkem fajn, nápad s vězením pro mrtvé naděje je dobrý. Dobrý by byl i ten romantický vztah mezi člověkem a dušicí, kdyby byl popsán jen trochu zajímavě... Což není. Bylo by třeba fajn dozvědět se i něco o 60. letech, ze kterých pochází Elizabeth, ale i tohle téma zůstalo neuchopeno.

Martin82
07.07.2021 odpad!

Děs, běs, hrůza - když hodnotím zajímavost a styl, 12 %

Kontryhelka
02.12.2020 2 z 5

Opět ta země duchů. Neoslnilo mně to ani omylem. Jsem asi zvyklá na jiný druh Stop hrůzy. Ale každému se líbí něco jiného.

Seabeast
30.07.2020 4 z 5

Druhý kousek ze série Země duchů má o dost větší tah na branku! Ano, stejně jako u jedničky je koncept stále stejný, ale je podstatně více akčnější a napínavější. Nu a taky v neposlední řadě i zábavnější!

nyna4668
20.09.2019 4 z 5

Právě přečteno díl 7 , čekání na konec se mi ale prodloužilo :D
díl 9 temný oheň je pokračování .
Hltala jsem každé slovo , pro mě je to kniha plná fantazie , a to se mi líbí . Díl 5 byl můj nejoblíbenější když jsem byla dítě . Já doporučuji to lidem kteří se rádi do světa fantazie vrací a mohou tak tvořit své představivosti dál :) ! Hezký den Nýna

Šimek
24.06.2019 4 z 5

Druhý díl byl podle mě zaujal mnohem více než díl první. Jak psal někdo přede mnou, tento díl měl více zvratů a akce. Začátek mi přišel trochu nudný, ale druhá polovina byla čtivá a napínavá.

hippiesak
08.06.2018 5 z 5

Toto bylo můj TOP ze světa Stopy Hrůzy :) ALE jsem naštvaný na vydavatele, protože oni vydali JEN 5 dílů z celkových 6. Nevím přesně pořadí, ale oficiální 4., nebo 5. díl, zkrátka česky neexistuje. Naše česká série má první díl, pak navazující a má konec. Ale v posledním díle se vzpomíná jak Andy bojoval s upírama. Co? Jaký upíři? Tak jsem si zagooglil a zjistil, že originální série "Ghostworld Series" má 6 dílů. Škoda... Ale i tak to bylo super 5 mini knížek :)

Ookmalej
20.06.2017 2 z 5

O kapku lepší než první díl tohoto seriálu. Ale Siegel mi popravdě moc nesedí.

yaoiyuri
08.12.2016 2 z 5

Přišlo mi to o chlup lepší než předchozí díl. Více akce, zvratů, zajímavých lokací a nových postav (pan neandrtálec je sympaťák, ale bohužel se skoro vůbec neprojevuje). Překlad je místy trochu kostrbatý a typografovi občas ujela ruka. Jak jsem psala minule... být mi zase 12, tak to žeru :D

anoti
23.02.2016 1 z 5

Souhlasím s Vikikl, když jsem byla na základce hltala jsem všechny díly co se mi dostali do rukou.Ted se je snažím přelouskat z čisté nostalgie znovu a některé díly jsou stále dobré, ale toto?To se téměř nedá číst :-).Tohle je opravdu nepovedené.

vikikl
27.03.2015

Take zjistuji, ze vek se odrazi i na pohledu na knihy. Stopy hruzy uz nejsou, co byvaly, kdyz mi bylo 14,15,16 let, ale serii si stejne postupne zopakuji celou - z nostalgie :o)

oolinkaa
15.01.2014 4 z 5

Byla jsem velmi překvapena, hezky se četlo, děj mě celkem bavil. Má to ještě 3.díl :)

TheRaven
05.01.2014 odpad!

Jeden z těch případů, kdy je něco tak strašně špatné, až je to dobré. Teda pokud se na to nedíváme jako na horor, žejo.

Nachci9
30.11.-0001

Je to skvělá kniha stejně jako všechny Stopy hrůzy!!!!!!!!!!
škoda že už nevycházejí.........

horory

Autoři knihy