Půlnoční odhalení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektiv Reed pohřbil před pěti lety spolu s milovanou ženou i svoji kariéru. Nehne s ním ani prosba bývalého kolegy o pomoc, když se po husté sněhové bouři najde za městem tělo turisty označené keltskou mincí. Oč víc od případu dává ruce pryč, o to víc se o něj začne zajímat odvážná fotografka Jayne. Až zmizí i Jayne…

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376038/big_pulnocni-odhaleni-bi0-376038.jpg 3.333
Série:

Půlnoc 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Midnight Exposure, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Půlnoční odhalení

MirrorIsis
16.04.2021

Po dlouhé době kniha, kterou jsem přečetla za jednu noc. Brilantní překlad.

Liteket
01.07.2020

Nevím proč, ale hlavní postavy mi připomínali hrdiny sci-fi seriálu Pod kupolí. Kniha měla pomalý rozjezd, který ovšem ústil v nic moc příběh...


putpuda
10.12.2019

Nebylo to zase až tak hrozné. Podle komentářů jsem čekala nic a nudu ;) Trochu napětí, trochu romantiky. Dobrá zápletka.
Akorát je tu opět ten předvánoční shon a na čtení zbývá tááák málo času!
Pro mě zatím neznámá autorka.

konicekbily
29.07.2019

Úvodní díl pro mne dosud neznámé série. Autorka do něho vsunula trochu detektivky, nějaké akční scény, zamilovanost "červené knihovny", erotické scény a neodhalenou minulost hlavních postav. Je toho moc na jednu knihu, působí to neurovnaně, ale přečtu si další díl a uvidím, zda počínající spisovaelka nemá v torně "maršálskou- spisovatelskou hůl". Pokud bych měl srovnávat, tak toto je lepší než první díl Nesbovy slavné série.

alzbeta4340
24.11.2018

Romantický thriller pro ženy ve stylu Sandry Brown. Zápletka je dobře vymyšlená a začátek románu byl proto velmi čtivý. Postupně ale mé čtenářské nadšení trochu uvadalo, necítila jsem takové napětí, jaké asi autorka u svých čtenářek očekávala. Konec románu by chtěl, podle mého, ještě trochu víc propracovat. Uvidíme, jaký bude druhý díl.

intelektuálka
22.07.2018

Pěkné počtení na víkendové odpoledne...

Setkání dvou lidí, kteří za sebou mají traumatický zážitek - a k tomu detektivní zápletka s rituálními vraždami...

Jak s tím souvisí nález keltské mince ?
V závěru je zlo potrestáno a milostný příběh má pokračování...

milunka21
20.07.2018

Čtivá, svižná, napínavá. Jsem ráda za další skvělou a novou autorku u nás a doufám, že brzo se dočkáme další knihy. :-)

knihomolka_elka
19.06.2018

Knížka je parádní! Jen od ní nečekejte klasický šílený thriller, ono se totiž jedná o něco místy odlehčenějšího. Zatím jsem se s podobným žánrem nesetkala, ale označila bych ho jako detektivní romantický thriller. Kniha tedy snoubí tajemno a temno s opatrnou láskou. No není to ideální pro odlehčenou letní četbu?

Musím zcela nesouhlasit s tvrzením martina.tim, že by knihu napsal nezkušený autor. Kniha má krásně rozvětvenou dějovou linku, dobře promyšlené postavy i zločin. Jediné co by se dalo do příště vylepšit je lépe a déle utajovat vraha. Nicméně mně se kniha líbila opravdu hodně a jsem moc zvědavá na další knihy z této Půlnoční série.

1