Psychologie masových vrahů

Příběhy temné duše a nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětství. Je v mnoha případech produktem doby, v jistém smyslu slova nemocné společnosti a setkáváme se s ním po celém světě čím dál častěji. Lidstvo toho zažilo již mnoho a jsou činy, o nichž je potřeba mluvit, aby si lidé na konkrétních případech zla uvědomili, že k němu nesmí být liknaví, nesmí jej přehlížet, protože zlo je vysoce infekční. Tato kniha je o malých vzdorovitých, pokřivených a případně rozmanitě zneužívaných dětech, které skrze paranoidní a nenávistný vztah k lidem vyrostly ve skutečná monstra....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/249667/psychologie-masovych-vrahu-dAb-249667.jpg 4.692
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

Kniha Psychologie masových vrahů

BarbKubi

Skvělá kniha, suprově vše popsané. Pro člověka, který se o tohle téma zajímá opravdový poklad.

Daris

detailní popis ze světa masových vrahů

ZlýJabko

Zdrcující literatura faktu podaná vyloženě záživně, podobně jako Sérioví vrazi. Navíc proložená osobními pohledy na věc i celý fenomén fascinace těmito histrionskými zrůdami. Tleskám a děkuji autorovi za autogram.

Katulinka69

Knihy jsem přímo necetla,jsou to spíše učebnice,škoda,že takové učebnice nejsou na vše. Super.

Janniska
30.10.2018

Skvělé!

bee88maja
22.10.2018

Občas mám chuť hnípat se v ne úplně typické literatuře. Mnoho lidí považuje psychologii za pavědu. Pro mne však hledání důvodů a původů, pochopení nepochopitelného je dost zásadní. Respektive uvědomění si, že zlo kolem nás je infekční. Filmy, reklamy, hry, hudba...svoboda nemá hranice a tak společnost sama formuje nové nebezpečné osobnosti... Za mne je tahle kniha v kombinaci s přednáškou velmi silným zážitkem...

Sakuhina
10.06.2018

Skvělá kniha!

dream.rose
16.04.2018

Začátek byl více odbornější (pro mě jako 24 letou holčinu), někdy mi ty výrazy daly zabrat, ale jinak zajímavě psaná kniha, nejvíce se mi líbil (jestli se tomu tak dá říct) konec, kde byly většinou příběhy a málo teorie a vysvětlování, příběhy o kterých jsem slyšela nebo ve zkratce jenom četla. Informací bylo opravdu mnoho, takže jsem si musela do knížky zakládat lístečky kde byla nějaká zajímavost a věřím že se do knížky budu pořád vracet.