Inspektor Šin'ja Kógami 2

Inspektor Šin'ja Kógami 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504352/bmid_inspektor-sin-ja-kogami-2-px0-504352.png 4 25 4

Psycho-Pass série

Svět budoucnosti, kde duševní stav rozhoduje o vašem životě. Pod neustálým dohledem systému Sybil má každý obyvatel svůj vlastní psycho-pass, zařízení, které na základě stresu a dalších faktorů určuje index zločinnosti. Je pak na zaměstnancích Úřadu veřejné bezpečnosti, aby vykonali rozsudek, který nad potenciálními i skutečnými zločinci systém vynese. Po odhalení, že staří lidé umírali kvůli genetickým časovačům v jejich orgánech, pátrá inspektor Šin’ja Kógami se svým týmem po chirurgovi, jenž je za jejich zavedení nejspíš zodpovědný. Pátrání je přivede až ke zvláštnímu pečovatelskému domu, kolem něhož se vynořují nové a nové skutečnosti.... celý text

Komiksy Thrillery Sci-fi
Vydáno: , Gate

監視官 狡噛慎也 2 , 2015

ariannpHm
06.03.2024 3 z 5

O trochu lepší než díl první. Přesto ale celkem nuda. 6,5/10

drakamena
02.02.2023 3 z 5

Není to špatné, ale myslím si, že tomuhle příběhu by víc vyhovovalo románové zpracování, které by detailněji popsalo totalitní svět, ve kterém se děj odehrává. Ačkoli na konci dílu nebylo prakticky nic vyřešeno, nejsem si jistá, jestli budu v sérii pokračovat, kromě nejstaršího vymahače mě totiž žádná z postav nezaujala natolik, že bych chtěla nezbytně nutně vědět, jak příběh dopadne.

Mickhesh
17.01.2023 4 z 5

Pokračování, které rozvíjí příběh a není vůbec špatné. Prostě manga. 70%

KadetJaina
29.12.2022 2 z 5

Psycho-Pass miluju, příběh je dobrý, detektivka ze zajímavého světa (i když bez původní mangy/anime se člověk může trochu ztratit).
Mizerně hodnotím práci nakladatele, spoustu bublin i textu je ustřižených. Je to první manga od Gate (pod hlavičkou Dobrovský), kterou jsem četla, ale z víc směrů jsem slyšela, že problémy jsou i u ostatních. Je smutné, že tohle vypustí ven.

Midori Gotó
japonská