První dojem

První dojem https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389126/bmid_prvni-dojem-8Oy-389126.jpg 3 5 1

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem. Tipy a rady od lektorky módní etikety a známého herce První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernades se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.... celý text

Pralinka1910
04.09.2021 4 z 5

Knihu jsem vyhrála minuly týden, když se losovaly dotazníky spokojenosti na odborném kongresu. “ se losovaly” není úplně přesné. Losováním byli pověřeni autoři knihy. Muj výtisk obsahuje i jejich věnování s podpisem:).
Poslední sdělení na sjezdu bylo na téma: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem.
Organizátoři vzdělávací akce si zařazením atraktivni přednášky, v podání autorů knihy, zajistili, že většina účastníků vydržela až do konce.
Není to pochopitelně žádné literární veledílo.
A asi by mne nenapadlo si knihu koupit.
Přes to jsem ji poctivě přečetla. Včetně části určené mužům. Teď vím např. jaké ponožky se nosí k obleku apod.
Autorskym záměrem je přispět k proměně mužů v šarmantní gentlemany a nás v okouzlující dámy.

Takových knih není nikdy dost.

“ Nevím, kdo vymyslel vysoké podpadky, ale všichni muži jsou mu velice zavázáni.” Marylin Monroe

Autoři knihy

Jan Čenský