Průvodce světem plastikového modeláře - Úplný průvodce stavbou modelu pro začátečníky i pokročilé https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199846/bmid_pruvodce-svetem-plastikoveho-modela-Yfj-199846.jpg 5 17 6

Kubikuli
05.03.2022 5 z 5

Krásná práce :)

StarPopcorn
23.05.2020 5 z 5

Výborný průvodce, pro začátečníky TOP

branislav1814
03.10.2019 5 z 5

Co dodat... pro začínajícího amatérskeho modeláře, TOP publikace s tipy a praktickými radami.

Ombre88
14.02.2019 5 z 5

pro mě asi ta nejlepší sada publikací o plastikovém modelářství, přehledná,účelná,skvělé fotografie a návody...za mě TOP!

p3tris
31.10.2018 5 z 5

Předchozí generace modelářů měla pana Šorela, dnešní má Kubrta. V knížce se nachází plno rad a postupů přímo z praxe, doplněných bohatou fotodokumentací. Pokud se jimi bude řídit, dokáže čistě a hezky postavit model nejeden začátečník.

deiwi
14.03.2014 4 z 5

Vynikající průvodce pro začínající a mírně pokročilé modeláře. Autor čtivě zasvěcuje čtenáře do tajů modelářského umění krok po kroku a postupně se dopracovává až ke složitějším úpravám. Vše je doprovázeno velkou dávkou fotek a tipů z praxe. Jediné, co mě zamrzelo, byla poměrně vysoká četnost překlepů, gramatických chyb a chyb v sazbě (nadpisy jsou občas téměř nerozluštitelné). Po obsahové stránce ovšem nelze než doporučit.

hobby modelářství

Jakub Vilingr
česká, 1978
2012  98%Průvodce světem plastikového modeláře - Úplný průvodce stavbou modelu pro začátečníky i pokročilé
2013  95%Průvodce světem plastikového modeláře - Pokročilé techniky
2015  100%Průvodce světem plastikového modeláře - Bojová technika