Prozrazení

Prozrazení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212265/mid_prozrazeni-212265.jpg 4 127 39

Nina Kennedyová, šťastně vdaná matka patnáctileté Josie, slaví úspěchy v životě i v povolání. Skrývá však tajemství z minulosti a po sérii podivných nehod se začnou naplňovat její nejhorší noční můry...

suezie
25.06.2015 5 z 5

Wow.. tak téhle knize není co vytknout. Bála jsem se číst dál !! Tři příběhy, které spolu souvisí tak, jak by snad ani ze začátku nikdo nepředpokládal...

BlackFun
20.12.2014 4 z 5

Prozrazení je naprosto skvělá kniha, která je správně zašmodrchaná! Celou dobu, co jsem jí četla, jsem byla napnutá a čekala, co přinese další stránka. Při hodnocení jsem ubrala jednu hvězdu za konec, který byl už hódně přitažený za vlasy..

RADOST
29.10.2014 4 z 5

Kniha je jako zašmodrchané klubko uzlíkaté příze. Snažíte se najít správná vlákna, pochopit množství a strukturu uzlíků a získat novou přízi. Jenže i když se vám to podaří, zisk není bezvýhradný. Zůstalo nebezpečí nových uzlíků a snížená pevnost i odolnost. Celkový dojem : ne každý přivítá tolik šmodrchů a ne každý má trpělivost se v tom klubku hrabat. I já bych přivítala trochu střízlivější a méně záhadnou ukázku, kde všude číhá nebezpečí.

Lucina88
23.10.2014 1 z 5

Knihu jsem bohužel nedočetla, nijak mě nezaujala.

kety76
16.09.2014 5 z 5

Kniha se četla skoro sama, děj měl spád, konec byl řešen vskutku originálně. Vřele doporučuji přečíst, nudit se rozhodně u této knihy nebudete.

Leena
08.09.2014 5 z 5

Po dlouhé době poutavá kniha, kterou jsem nemohla odložit a nemohla se dočkat rozuzlení:-)Pro mne jedna z nejlepších knih, co jsem v poslední době četla, a že jsem toho četla hodně:-)Zajímavě napsané a šokujících zvratů je tam hodně.

Kodetka
15.08.2014 5 z 5

Co se týče příběhu, spisovatelka má hodně bujnou fantazii, ale rozhodně mu to neubere na zajímavosti a celkovému napětí. V knize se hodně přechází různými časovými liniemi a přesto člověk nestrácí nit a se zájmem hltá každičkou stránku, aby už se konečně dozvěděl co mají ty tři ženy společného. Určitě stojí za přečtení.

kneslova
16.08.2013 5 z 5

Naprosto precizní psychothriller pro milovníky tohoto žánru, kniha za 5 hvězdiček, jak jsem začala číst, nechtělo se mi odcházet od knihy, jak tu bylo řečeno, v půlce tušíte jak to spolu souvisí, nečekaný závěr, velice doporučuji

jasmína
02.07.2013 4 z 5

Nevím jak přesně hodnotit tuto knihu, konec mi přišel už tak moc zamotaný, skoro jako v americké detektivce, ale zase na druhou stranu jsem ji včera dočítala až do půlnoci a nemohla jsem se odtrhnout.
Opravdu by na manželovi za tolik let nic nepoznala ?? No ale možné je asi vše, projít bych si něčím tak příšerným projít nechtěla..

bbara155
26.06.2013 4 z 5

Dobrý román, s trošku smutnou zápletkou. V příběhu se stupňuje napětí a spěje k překvapivému konci.

Mikarda
06.06.2013 4 z 5

Nemám ráda vyhrocené a (zbytečně!) dramatické závěry... nicméně jde o dílo zajímavé a velmi dobře čitelné, které jsem si až na na posledních pár stran vychutnávala plnými doušky.

ina77
27.05.2013 5 z 5

Začátek,trochu zmatený,než si to člověk dá dohromady,ale konec je neuvěřitelný!
Supr kniha a perfektní příběh až z toho mrazí!

Ohniva
03.01.2013 5 z 5

Chvilku mi trvalo než jsem se v těch 3 příbězích zorientovala. Pomalu mi to začlo docházet a konec naprosto šokující. Skvělá kniha, stojí za přečtení.

HankaJ
08.12.2012 5 z 5

zvláštní a zajímavá kniha,posledních cca 80 stran jsem musela ráno dočíst najednou

Luca287
08.04.2012 4 z 5

Výborně se kniha četla, i když jsem raději četla pečlivě, ať mi něco neuteče... :-))) překvapivý a šokující závěr...asi od poloviny jsem si říkala, jak to asi dopadne, ale závěr byl úplně jiný...super psycho...

skulenka
29.01.2012 4 z 5

Knížka byla dobře napsaná, dost dobrý psychothriller. Z počátku se celá knížka jeví, že v ní vystupuje více osobností se svými příběhy, a ne jedna žena "tří životů". Člověka zamrazí, co se všechno děje ve společnosti a co lidi nevidí...

Ellis
23.12.2011 4 z 5

Podobné příběhy jsou velmi čtivé, tento mezi ně patří také. Četlo se dobře, nemohla jsem se dočkat konce a ten byl dost překvapující. Je hrozné, že když jde o zneužívání dětí, je do toho zapojena často církev, spousta vysoce postavených osob, i z řad policie, která je ještě kryje...Hnus.

bookcase
25.08.2011 5 z 5

Skvělý psychothriller, který mě dostal do kolen. I když jsem už v poslední třetině věděla, jak to asi bylo, přece jen na mě čekal překvapivý a šokující závěr.

audrey
20.07.2011 4 z 5

Dobrý příběh, překvapivé rozuzlení:-)