Protektorát ve fotografiích

Spoluautor - Karel Sýs

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/111344/protektorat-ve-fotografiich-111344.jpg 2.89
Literatura naučná, Historie
Vydáno:, BVD

Kniha Protektorát ve fotografiích

ArwenAragorn

Koupila jsem v levných knihách. Myslím, že v knihovničce bych ji měla mít, i když s autorem téměř vůbec nesouhlasím, píše navíc bez ladu a skladu, žádná posloupnost, najednou vkládá text, který s ničím nesouvisí apod. Takže v knihovničce bych ji měla mít spíš jako odstrašující příklad.
Byla to nelehká doba, to určitě. Za fotografie 2 * dám.

janule.betule
30.12.2018

Fotky zajímavé, text katastrofa. Výrazně kritický a negativní tón, často až vulgárního ražení (i když nejsem cimprlich, často mě styl vyjadřování naštval a přišel mi nevhodný). Občas jsem nechápala, co chtěl autor narážkami říci. Hromada textu bez jasnějšího členění, takže působil bez ladu a skladu. Text a fotky spolu příliš nekomunikují.

blackholesun32
30.12.2017

Já teda Sýse ne moc rád; každopádně bych si asi nedovolil úplně soudit dobu, ve které jsem nežil, bez příslušné erudice (tedy historické a jsem-li dobrý historik, zpravidla dobu nehodnotím). Mno pode mnou už to napsáno bylo a tak nějak s tím souhlasím, snad jen, že občas na mne vyskočila z těch textů i jakási smířlivost, pouze ovšem a jen letmo, letmá. Nejradši bych dal hodnocení 2,5 - fotografie jsou pěkné.

Abraxas666
18.12.2017

Dávam jednú hviezdičku iba kvôli pekným dobovým fotografiám. K textu dodám len toľko, že autor musí byť značne zakomplexovaný. Tak idiotské a zaujaté popisky som snáď nečítal ešte v žiadnej knihe. Mimochodom nachádza sa tu viacero chýb v popise k fotografiám.

panki
24.09.2017odpad!

Kniha plná bolševických slintů a faktografických chyb. Hnus.

protektorát Čechy a Morava

Autoři knihy