Protektorát ve fotografiích

Kniha Protektorát ve fotografiích

Historikbohouš

Za mně kniha se my líbi fitografie o.k.

Tyquick2
10.03.2020

Tak toto ne! Jen kvůli fotkám nedám odpad. Podobní patlalové by neměli dělat naučnou literaturu. Omlouvám se, ale jinak to nešlo...

Darleen
01.02.2020

Jedna hvězdička čistě za zajímavé fotky, ale jak už zaznělo v předchozích komentářích, text i popisky jsou naprosto tragické.

ArwenAragorn
14.07.2019

Koupila jsem v levných knihách. Myslím, že v knihovničce bych ji měla mít, i když s autorem téměř vůbec nesouhlasím, píše navíc bez ladu a skladu, žádná posloupnost, najednou vkládá text, který s ničím nesouvisí apod. Takže v knihovničce bych ji měla mít spíš jako odstrašující příklad.
Byla to nelehká doba, to určitě. Za fotografie 2 * dám.

janule.betule
30.12.2018

Fotky zajímavé, text katastrofa. Výrazně kritický a negativní tón, často až vulgárního ražení (i když nejsem cimprlich, často mě styl vyjadřování naštval a přišel mi nevhodný). Občas jsem nechápala, co chtěl autor narážkami říci. Hromada textu bez jasnějšího členění, takže působil bez ladu a skladu. Text a fotky spolu příliš nekomunikují.

blackholesun32
30.12.2017

Já teda Sýse ne moc rád; každopádně bych si asi nedovolil úplně soudit dobu, ve které jsem nežil, bez příslušné erudice (tedy historické a jsem-li dobrý historik, zpravidla dobu nehodnotím). Mno pode mnou už to napsáno bylo a tak nějak s tím souhlasím, snad jen, že občas na mne vyskočila z těch textů i jakási smířlivost, pouze ovšem a jen letmo, letmá. Nejradši bych dal hodnocení 2,5 - fotografie jsou pěkné.

Abraxas666
18.12.2017

Dávam jednú hviezdičku iba kvôli pekným dobovým fotografiám. K textu dodám len toľko, že autor musí byť značne zakomplexovaný. Tak idiotské a zaujaté popisky som snáď nečítal ešte v žiadnej knihe. Mimochodom nachádza sa tu viacero chýb v popise k fotografiám.

panki
24.09.2017odpad!

Kniha plná bolševických slintů a faktografických chyb. Hnus.