Strážkyně Brány

Strážkyně Brány
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212550/mid_strazkyne-brany-212550.jpg 4 207 207

Proroctví sester série

Druhý díl série Proroctví sester. Lia Milthorpeová pokračuje v nebezpečném a zoufalém pátrání po způsobu, jakým by zvrátila děsivé proroctví. Její sestra Alice mezitím sbírá síly a učí se temnému umění, aby mohla Liu porazit.

JajaAP
26.04.2013 3 z 5

Určitě lepší a napínavější než první díl.

Knihoholka:'33
23.04.2013 4 z 5

Knížka mě docela bavila:) A Dimitri.. jůů:D Dobře, jsem praštěná:DD

kaninaj
30.03.2013 5 z 5

druhý díl také nezklamal, škoda, že třetí jsem si nekoupila, musím to napravit, abych věděla jak to dopadne. Je to napínavé :)

Lia pokračuje v nebezpečném a zoufalém pátrání po způsobu, jakým by zvrátila děsivé proroctví.
Alice, sesta Lii, na druhé straně, pod vlivem zla, sbírá síly a učí se temnému umění, aby mohla Liu porazit

Dandulka
17.03.2013 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal, byl úžasný! Jsem vážně zvědavá, jak to nakonec dopadne!

orangerose
05.03.2013 4 z 5

druhý díl víc napínavější než první, víc akce a dobrodružství a taky lepší milostná zápletka Liou a Dimitrim, děj moc krásný a mnohem lepší než u prvního dílu :)

Enefersis
06.02.2013 4 z 5

Stejně jako první díl napínavé, čtivé a originální. Jediné, co mi na knize chybělo, bylo až na pár úsměvných momentů absence jakýchkoli humorných scén. Ale chápu, že v situaci, v jaké se hrdinové nacházeli, jim asi dvakrát do vtipkování nebylo :D SPOILER A taky se nemůžu ubránit pochybnostem nad vztahem Lii a Dimitriho- fyzická přitažlivost, no dobře, ale jinak se skoro vůbec neznají a už plánují společnou budoucnost na Altusu? Na mě se to seběhlo nějak moc rychle. Kažopádně jsem zvědavá, co přinese závěrečný díl :)

(ta holka na obálce je super, přesně takhle nějak si Liu představuju :))

Majulinek
07.01.2013 5 z 5

Dobře to navazuje na první díl. Ale přesto druhý díl byl zajímavější než ten první, je v něm více dobrodružství a akce.

trynitrix
14.09.2012 5 z 5

Určitě byl druhý díl lepší ohledně vznikajícího vztahu mezi Liou a Dimitrim, jen jsem zvědavá jak to pak vyřeší z Jamesem. Co se týče příběhu už to mělo trochu nějaký spád a ohledně proroctví zas nic pak až na konci ale Lia se snaží takže hned jdu na Kruh ohně :-)

Canney
18.08.2012 3 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než ten první. Příběh už není tak nudný a předvidatelný, ale je v něm docela dost akce. Ale Lia se mi stále zdá jako ta naivní dívka z prvního dílu.

Origamigirl
18.06.2012 3 z 5

Je vidět zlepšení oproti prvnímu dílu, Lia tak nějak pochopila vážnost situace a děj se posunul kupředu. Část kdy je vlkodlaci pronásledují v lese byla napínavá a fakt jsem se ponořila do děje(to se mi hooodně dlouho nestalo). Dimitri je super! Těším se na pokračování.

dqenisa
04.03.2012 5 z 5

Je to moc hezký, skvělý pokračování. Lia a Dimitri. Popis jejich vztahu se mi moc líbí a vůbec celý ten děj je něják lepší.

americká literatura

Michelle Zink