Kruh ohně

Kruh ohně https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125258/bmid_kruh-ohne-OpD-125258.jpg 4 180 31

Proroctví sester série

< 3. díl

Lia se vydává na nebezpečnou cestu za chybějícími stránkami Proroctví a pátrá po zbývajících klíčích, pomocí nichž by mohla zavřít Bránu, a zabránit tak příchodu Samaela na tento svět. Sama to ale nezvládne. Podaří se jí přesvědčit sestru Alici, která stále více podléhá zlu, aby jí pomohla? Obřad musí být vykonán v den slunovratu a čas rychle utíká… Ohromující závěrečný díl „gotické“ fantasy trilogie z Ameriky 19. století.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

Circle of Fire , 2010

kacaaba
14.07.2013 5 z 5

Tak to jsem ani nečekala, moc se mi to líbilo, napínavé, romantické...prostě super, nemám co dodat.

JajaAP
05.05.2013 3 z 5

No, dopadlo to přesně jak jsem čekala, jen ten konec byl moc rychlý. Co bylo dál s klíči se asi nedozvíme. Kniha se četla moc pěkně a musím pochválit opravdu originální námět. Nic co by mi připomínalo tuto sérii jsem dosud nečetla, ale i tak k mým nejoblíbenějším se nezařadí.

Knihoholka:'33
29.04.2013 4 z 5

oddechovka:) ale konec byl dobr

kathy-16
25.03.2013

z celé série se mi tahle líbila nejvíc! Krásný konec

Dandulka
19.03.2013 5 z 5

Krásný konec celé série! Celou jsem ji zhltla za týden! Moc doporučuji!

Keitila
12.03.2013 5 z 5

Závěr série... trošku rozpačitý, ale velmi čtivý, moc sem si všechny tři knihy užila. Jen mě trošku mrzí, že nebyla více rozvedená postava Alice. Ale i tak jsou to knihy, po kterých ráda sáhnu až budu potřebovat relax.

orangerose
05.03.2013 4 z 5

tento díl byl dobrý , závěr byl smutný i dojemný zároveň, Lia a Dimitri krásný pár :)

terinka.tp
01.02.2013

Miluju vztah jaký má Lia s Dimitrim. Taky bych chtěla, aby mě takhle někdo miloval tak jako on ji. Všechny tři knížky se mi velmi líbily, ale myslím, že druhý díl byl nejlepší. Jinak závěr byl opravdu povedený a smutný. Mám ráda tuto sérii:)

Majulinek
07.01.2013 5 z 5

Celá trilogie se mi velmi líbila. Děj byl dojímavý a pěkný. :)

trynitrix
19.09.2012 4 z 5

Je fakt že druhý díl byl nejlepší ale tento závěr taky ušel jen mě zklamala Alice ohledně její postavy v knize samí bububu a ono spíš ona nic až teda na konci no. Ale Lia a Dimitri krááásný :-)

dqenisa
01.09.2012 5 z 5

No tak tehle díl pro mě nebyl ohromující, některé části by tam být nemuseli. Závěr byl dojemný. Jinak závěr se poved, tohle byla dobrá serii. Autorka opět potvrdila že její styl psaní je čtivý. Na knihu mám názor dobrý.

americká literatura

Michelle Zink