Proměna

Proměna https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509515/95WLmd-giQ-.jpg 4 113 41

ÚTĚK PŘED ŽIVOTEM, ÚTĚK PŘED REALITOU, ÚTĚK PŘED SEBOU SAMÝM. Petrovi se během okamžiku převrátil život vzhůru nohama. Udělal něco, co neměl. Něco, co nechtěl. Čerstvé povýšení, po němž tolik toužil, se najednou zdá být úplně bezvýznamnou součástí jeho rázem bídného života. Bere proto nohy na ramena a hledá útočiště uprostřed syrové šumavské přírody. V hlubokých lesích se Petr pokouší začít nový, zcela anonymní život. Bojuje o přežití v naprosto odlišném světě a jeho příběh se nadále vyvíjí tak, jak by to nikdy nečekal… Napínavý debut nadějného českého autora.... celý text

helg_abooks
19.04.2023 5 z 5

Začátek knihy na mě působil dost krutě. Petr provedl něco, kvůli čemu musel utéct na Šumavu před zákonem a pral se o život s přírodou a sebou samým. Co udělal už si musíte přečíst sami. Nechci spoilerovat. Každopádně to do jisté doby byla postava, kterou jsem neměla ráda. Než ho boj o holý život a jeho noví přátelé začali měnit.

Vincent a Vašek. Oba měli pochybnou minulost, ale zamilovala jsem si je. Jejich moudra, humor, vyřídilku a umění přežít . Bez těchto dvou by nepřežil. Minimálně prvních pár týdnů či měsíců.
Les byl skoro cítit z řádků a já se v myšlenkách opravdu ocitla na krásné syrové Šumavě.

Jelikož toto není můj oblíbený žánr, vystoupila jsem ze své komfortní zóny. Myslím, že díky této knize to jistě nebude naposledy. Děj ve mně zanechal silné emoce a já jí opravdu doporučuji všem.
Jsem nesmírně ráda, že jsem si mohla přečíst tuto knihu a podpořit tak skvělého českého autora.

Šumava útěk lesy české detektivky

Autorovy knížky

David Věrný