Prokurátorka Alex

Prokurátorka Alex https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148301/prokuratorka-alex-148301.jpg 4 232 232

Do okresného mestečka prichádza mladá prokurátorka, aby obnovila vyšetrovanie záhadnej vraždy vlastnej matky, ktorá sa udiala krátko po jej narodení. Z rozprávania starej mamy vie, kto sú pravdepodobní vrahovia a v malom mestečku spôsobí rozruch a nepríjemnosti. Podozrieva jednu z najvplyvnejších rodín, ale aj miestneho šerifa, ktorý sa pred rokmi usiloval o priazeň jej matky. Prokurátorka vytrvalo sleduje svoj cieľ a neodradia ju ani nenávistné reči a činy miestnych obyvateľov. K šerifovi si však vytvára citový vzťah a, zdá sa, že tomu to, čo chcel od matky, poskytne jej dcéra.... celý text

Michaela_
01.05.2017 4 z 5

Stejně jako u ostatních knih od S. Brown, i u této člověka čeká napětí a děj plných zvratů, tentokrát s hořkosladkým koncem.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Skvělý román. Opět mě autorka nezklamala. Souhlasím s 1casper, že ze začátku je to rozvláčné. Taky jsem ji napoprvý odložila, četla jinou, ale pak se k ní vrátila a udělala jsem dobře.

1casper
26.02.2017 4 z 5

Nejdříve jsem se nemohla začíst. Knihu jsem odkládala, mezitím jsem si přečetla jinou a vrátila se k ní. Pořád jsem si říkala,že knihy od téhle autory stojí za to, že ji přece neodložím nedočtenou. Pak se najednou děj rozjel a kniha už mě nepustila. Děj byl napínavý, protkaný erotikou, jak to autorka umí. Kdo vraždil, jsem tak nějak tušila, a správně. Čtyři hvězdy dávám za vlažný začátek.

Babo
18.11.2016

Nedočteno, tak nějak mě to nebavilo.
Kdysi když jsem S.Brownovou objevila,byla jsem nadšená , od té doby jsem ale vychladla .
Kvalita je dost kolísavá ,samozřejmě je to můj názor .

janesy
12.11.2016 4 z 5

Oproti jiným knihám mne zde autorka tak trochu zklamala. Jiné příběhy má mnohem poutavější, přesto se čte Sandra Brown tak, jako vždy velice dobře.

xindl007
11.11.2016 3 z 5

Když jsem četla recenze,říkám super,tato knížka mě bude bavit. Ale jaksi ne a ne mě chytit a zaujmout. Hlavně hlavní hrdinka mi nebyla sympatická od začátku. Honí se za pravdou,jde přes mrtvoly.. O to víc mě překvapil závěr.

akdar72
04.11.2016 5 z 5

Napínavé, romantické a velmi čtivé.

moudivlacek
15.08.2016 5 z 5

A mně se ten příběh líbil, opět se ukázalo, že i pravda dokáže bolet a přinést neštěstí nevinným lidem. Někdy se má nechat minulost opravdu spát. Myslela jsem si, že vrahem bude ...., ale uhádla jsem jen pohlaví. Trošku mě závěr překvapil. Ale další smrt mě rozbrečela.
Určitě je to dobré čtení.

ikul
05.08.2016 3 z 5

Tentokrát mě příběh nezaujal. Zápletka zvláštní, pachatel předvídatelný. Dýchala na mě nějaká tíha zašlého. Jestli to byl úmysl Sandry Brown, tak to jediné se jí podařilo.

Chaninka
14.01.2016 4 z 5

Četla jsem to jedním dechem, ale nějak mi vadí ten konec.. Přijde mi, jak kdyby najednou nevěděla, jak z toho ven :) Možná je to jen můj osobní pocit tím, že kniha dál nepokračuje .)

Rup
23.12.2015 5 z 5

Po přečtení románu Prázdná kolébka (Jacobs) a především českého překladu, je Nejhlubší tajemství balzámem na duši. Nejedná se sice o nic hlubokomyslného, leč dílko je skvěle napsáno i přeloženo. Myslím, že ve své kategorii si zaslouží plný počet.

evelýny
04.12.2015 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší příběh s detektivní zápletkou od této autorky. Dokonce mi hrozilo dvoudenní vyhladovění, protože já se opravdu nemohla od knihy odtrhnout. Konec sice je takový hořko - sladký a není se čemu divit, protože rozehrávačem příběhu lásky je opravdu to nejhlubší tajemství.
I zde se opět objevuje téma panenství hlavní hrdinky, ale do tohoto příběhu to tak nějak patřilo a kupodivu tentokrát to u mě nevzbudilo ,,alergickou reakci", spíše naopak. Takže já nemohu jinak - 100%.

malen
10.08.2015 3 z 5

Kdyby tam nebyly ty laciné prvky červené knihovny, byla by to celkem čtivá detektivka. Ale od této autorky jsem četla lepší knížky, takže jsem zklamána..

Modrásek16
06.06.2015 5 z 5

Moc hezká knížka. Napínavé, taky zamilované, prostě fajn čtení.

ovpana
14.04.2015 3 z 5

Příjemné čtení na dlouhé večery

Selinute
10.04.2015 5 z 5

Tato knížka by určitě neměla uniknout Vaší pozornosti. Je čtivá, napínavá, romantická a opravdu dobrá. Rozhodně se nebudete nudit.

georginaa
17.01.2015 3 z 5

Tak tento příběh se mi zdál moc utahaný, dlouhé proslovy, časté opakování stejné věci. Vraha jsem si tipla hned v počátcích a byla jsem i ráda, že tomu tak doopravdy je. Kniha v celku ušla, ale S.B. napsala plno lepších.

zoew
10.11.2014 4 z 5

Sice jsem si vraha typla už v půlce knížky (a nespletla jsem se) a happy end se dal taky snadno vytušit, ale i tak mě tahle knížka bavila.

sipkulka
17.07.2014 5 z 5

Sandra opět nezklamala :) ...............v knížce bylo napětí, romantika, krimi a měla skvěle promyšlenej konec.

Evaevelína
03.01.2014 4 z 5

dávný milostný trojúhelník s napětím,vraždou a láskou s věkovým rozdílem.Super napínavé čtení.

láska

Sandra Brown