Prokletí Skelmoru

Prokletí Skelmoru https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68409/bmid_prokleti-skelmoru-Qjl-68409.jpg 4 92 23

Doktor James Saracen pracuje na pohotovosti Všeobecné nemocnice v provinčním městě Skelmoru. Poklidný chod nemocnice je však narušen zvláštními událostmi. Nejprve se někdo vloupe do márnice a přitom napadne doktora Saracena. Navíc v té době za záhadných okolností zemřou dva pacienti, jejichž těla zmizí. To už je dok tor Saracen, který musí překonávat intriky rozmáhající se u vedení, rozhodnut zahájit pátrání na vlastní pěst. Fakta, která objeví, jsou naprosto zdrcující. Obyvatelům města hrozí zkáza a doktor Saracen podstupuje smrtelné riziko, aby je zachránil. Skotský lékař, vědec a autor bestsellerů Ken McClure byl opakovaně vyznamenán za významné objevy v oblasti medicíny. Jeho strhující romány byly přeloženy už do jednadvaceti jazyků a získaly si množství čtenářů po celém světě. Tento román je jeho velmi úspěšnou prvotinou.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Pestilence , 1991

Oli1104
11.09.2013 5 z 5

Moc jsem nepochopila zmenu nazvu knihy, nicmene to nemeni nic na tom, ze knize nemam co vycist. Precetla jsem ji jednim dechem.

Nikar
21.08.2013 3 z 5

Nevyléčitelný choroba, boj o lék, láska, snaha vše zamaskovat před veřejností. Jak už to u lékařských thrillerů bývá. Avšak po přečtení si člověk říká, nemůže se to stát i u nás? Od autora průměrné, má i lepší tituly.

charlinka
01.12.2011 5 z 5

Děj příběhu měl spád od začátku až do konce.Téma sice není nikterak nové a v různých obměnách bylo již mnohokrát zpracováno, někdy lépe, jindy hůř.V tomto případě jsem byla celkem spokojená.

lékařské prostředí thrillery nemocnice, špitály

Ken McClure (p)
skotská, 1942