Projezte se ke zdraví

Projezte se ke zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347772/bmid_projezte-se-ke-zdravi-mJK-347772.jpg 3 8 2

Naslouchejte svému tělu a naučte se rozpoznat, který druh stravy je pro vás vhodný, případně jak jednotlivé potraviny kombinovat, abyste z jejich vlastností vytěžili maximum. Vyhýbejte se léčkám moderní výživy a změňte stravovací návyky. Autoři vysvětlují, jak rychle poznáte, co je pro vás nestravitelné, a jak výživa ovlivňuje zdraví.... celý text

Zdraví
Vydáno: , Esence

Ess-Medizin , 2015

p.pavlina
05.02.2019 3 z 5

Od knihy jsem čekala trochu více. Dle mého názoru je to jen jeden z mnoha pohledů, jak jíst v této moderní době, kdy máme na výběr spoustu možností a směrů, jak se stravovat.

Iki1
09.07.2017 4 z 5

Kniha rakouského biochemika má podtitul Vyhýbejte se léčkám moderní výživy a změňte stravovací návyky. Oba autoři zde popisují jednoduchý celostní koncept zacházení se stravou. Najdeme tu vysvětlení, jak rozeznat potravinovou intoleranci, odhalení mýtů o jídle, objasnění nezdravých stravovacích návyků. Mimořádný důraz kladou na souhru energií v těle, návrh léčení civilizačních chorob. V závěru knihy najdeme tibetské bylinné receptury. Věděli jste například, že základem zdravého těla je zdravé střevo? Pak je vám zcela jasný titul této knihy.

stravování, výživa

Florian Überall