Prohřešek

Prohřešek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445656/bmid_prohresek-rrd-445656.jpg 4 258 71

PRAVDA MŮŽE BÝT DĚSIVĚJŠÍ NEŽ ŠÍLENSTVÍ Veronica Cavanaughová poslední dobou poněkud ztrácí pevnou půdu pod nohama. Nejen že poslední kolo pokusů o umělé oplodnění selhalo, ale je z něj teď nevyrovnaná a na pokraji zhroucení. K tomu si její tříletá dcerka Elizabella pořídila imaginární kamarádku, která je spíše ďábelská než hravá. Když se jednou Veroničin manžel nevrátí ze služební cesty, berou za své i poslední zbytky její duševní stability. Vzhledem k rodinné anamnéze duševního onemocnění a k Elizabellinu utkvělému přesvědčení, že je tatínek mrtvý, začíná Veronica silně pochybovat o sobě samé. Každý pohyb jí teď připadá podezřelý. Navíc pozvolna nabývá přesvědčení, že si kdosi přeje její i Elizabellinu smrt. Pokud je to tedy pouhé přesvědčení… Kdesi pod povrchem jejího stihomamu se skrývá vyřešení záhadného manželova zmizení. Snaha nalézt odpověď ji zavede až na souostroví Florida Keys, kde ale začíná ztrácet jistotu, že chce skutečně znát pravdu.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Trespassing , 2018

kramlinka88
29.11.2020 5 z 5

Skvělé čtení :-) Po dlouhé době kniha, kterou jsem přečetla za dva dny :-) Až do konce jsem netušila co za tím vším je a musím říct, že to bylo napínavé od začátku až do konce ;-)

Zdenas5
29.11.2020 3 z 5

To, že se jedná o již mnohokrát ztvárněné téma, mi nijak nevadilo, ale mé hodnocení ovlivnilo vykreslení tříleté holčičky. Mám dvě tříletá vnoučata (kluka a holku), proto mi vyjadřování (slovní i výtvarné) přišlo nereálné, a to mi vadilo na prvních asi 120 stránkách. Pak se děj pořádně rozjel, Elizabella byla víc v pozadí a pak už se kniha nedala odložit. Za přečtení však stojí.

marki.dvorakova
19.11.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda, od začátku až do konce. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Napínavý děj, který se ke konci postupně rozplétá. Thriller i s romantickou zápletkou. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická. Doufám, že autorka co nejdřív vydá další knihu a bude to stejná pecka jako tahle. Rozhodně stojí za to, si ji přečíst.

Veronika2692
18.11.2020 3 z 5

Čekala jsem od knihy podle anotace a i přirovnání ke knize Dětské zoubky(mimochodem výborná kniha) trochu něco jiného. Ale i tak mě bavila, i když to bylo dost zamotané a když se to ke konci už začínalo rozplétat, ztrácela jsem se. Nicméně sympatická hlavní hrdinka i její dcerka

Monkas1
17.11.2020 5 z 5

Doporučuji

Petraxxx
16.11.2020 5 z 5

Strhující děj od začátku do konce.

LukBook
24.10.2020 5 z 5

Za mě opravdu skvělý psychologický thriller. Neuvěřitelně napínavý, hodně přesvědčivé postavy a řada nečekaných zvratů. Tuhle knihu si musíte přečíst.

monika0092
23.10.2020 5 z 5

Úžasná knížka, která se mi moc líbila!! :)

Martink@
20.10.2020 4 z 5

Knížka mi sedla... v tu chvíli jsem na ni měla náladu a brala jsem to jako odpočinkové čtivo. Nic náročného, ale četla se dobře...snad jen ten uplný konec...
SPOILER: to si ten balík nechala? S policajtem za zády? Nebo jsem to blbě pochopila... ????‍♀️ Ale budiž, no...

Martiiiik
13.10.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla velmi čtivá.. Téma sice není nějak extrémně originální, ale to mi zase tak nevadilo.. a je fakt, že člověk nesmí nikdy nikomu bezpodmínečně věřit, i kdyby ho znal celý život :-) a ty jemné náznaky tajemství duševní nemoci či dokonce nadpřirozena.. to bylo dobré koření.. :-) ikdyž ten konec byl takový zvláštní.. přečtěte si ji a uvidíte sami :-)

Terez25
07.10.2020 5 z 5

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a která nešla odložit. Nejčastěji si kupuji knihy na základě hodnocení zde na Databázi, ale tahle byla výstřelem do tmy a chybu jsem rozhodně neudělala. Svižný a napínavý děj, sympatická hlavní postava, se kterou celou dobu soucítíte a zajímavá zápletka. Tento thriller s nádechem tajemna rozhodně stojí za přečtení. Já jsem nadšená!