Prodávat je lidské

Prodávat je lidské https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233641/mid_prodavat-je-lidske-233641.jpg 4 28 9

Podtitul: Překvapivá pravda o tom, jak ovlivňujeme ostatní Tradiční způsoby prodeje a obchodničení jsou nenávratně minulostí, pro úspěšnou prezentaci produktu či služby jsou nezbytné nové schopnosti a dovednosti. Dostupnost informací bere prodejcům náskok, kupující je častokrát stejně dobře nebo i lépe připraven. Již nelze pracovat podle prodejních scénářů, manipulovat nebo cokoliv zatajovat. Z prodeje se stal proces spolupráce partnerů, v kterém je výhodou umění improvizace a jedinou funkční zbraní je pokora. Daniel Pink umně kombinuje poznatky z psychologie a sociologie se zkušenostmi, příběhy a pozorováním těch, kteří umějí prodat, aniž by mnohdy tušili, že to dělají. Vítejte ve světě obchodu, který už nikdy nebude jako dřív; éra nových obchodníků právě začala!... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: ekniha , Jan Melvil

To sell is human , 2011

Night
03.12.2022 3 z 5

Kniha provede základy o čem by vlastně obchod měl být. Odkazuje na spoustu další literatury, takže to neberte jako dogma, jen jako úvod do problematiky.

Davidoff21
26.12.2020 5 z 5

Ta kniha opravdu skvěle navede jak obchodovat. Doporučuji.

stanislav2410
14.10.2019 4 z 5

jedným slovom super

HaltěvS
07.04.2019 4 z 5

První část knihy, kde je uvedeno mnoho průzkumů, které v podstatě dokazují čtenáři a ladí ho na to, že jsme všichni prodejci, mne zaujala méně. Druhá část knihy byla naopak velmi čtivá právě pro to, že jsem hledala a našla tipy na to, co funguje a jak se naladit na druhou stranu v diskusi, motivaci, vyjednávání, prostě prodeji. Nečekejte ale velmi jednoduché čtení s přímými návodkami. Spíše inspiraci pro uvědomění a podněty k přemýšlení, co z uvedeného by se mohlo hodit pro vaši situaci.

branislav1814
14.01.2018 3 z 5

Kniha se opravdu dobře čte, jak z důvodu rozsahu tak formou. Nicméně, informace které jsem od knihy očekával jsem čekal podané v lepší a věcnější formě. Určitě jsem v knize našel několik zajéímavých tipů a inspirace, no jsou k dostání určitě i lepší tituly v daném tématu.

ji7967
12.03.2016 5 z 5

Za mě super.

momo01
30.05.2015 3 z 5

Podle knihy se prodávat sice nenaučíte, ale každý se v ní něčím inspiruje. Je zde řada zajímavých paralel a hlavně praktických cvičení - jak zlepšit prezentování, naslouchání atd.
Na mě sice dost americká, ale rozhodně mě přivedla v několika bodech k zamyšlení.

ruda.karny
14.05.2015

Kniha mi nic moc nedala, očekávala jsem víc.

janulka1310
23.11.2014 4 z 5

Kniha je netypická tím, že je zde velký výčet různých výzkumů a příkladů. Tím se pro mnohé může zdát náročnější, či málo srozumitelná, na druhou stranu, kdo se v této oblasti pohybuje trochu déle, ocení tento podrobnější popis nejběžnější lidské činnosti a to je prodej. Je zde i spousta praktických návodů a ukázek, jak se snažit lépe komunikovat, naslouchat, sloužit a tím vším vlastně prodávat.