Proč chytří lidé dělají hloupé chyby když jde o peníze a jak tyto chyby napravit https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98459/proc-chytri-lide-delaji-hloupe-chyby-kdyz-jde-o-penize-a-jak-tyto-chyby-napravit-98459.jpg 4 10 2

A jak tyto chyby napravit Toto je úžasná kniha: zdravý rozum nad peníze. Průvodce pro všechny, kdo mají během finančního rozhodování zmatek v hlavě. Belsky a Gilovich se do tématu finančních rozhodnutí opřeli zevnitř. Srozumitelně a velmi přesvědčivě vymetají psychologické překážky, které stojí v cestě k našim cílům.

Metroušek
20.09.2019 3 z 5

Kniha jako celek mě tolik nezaujala, ale věřím jí, a zejména shrnutí v závěru rozhodně stojí za přečtení všem zájemcům o investování.

FerryTaz
17.07.2014 4 z 5

Skvělá kniha, která Vám poskytne nový náhled na Vaše finační rozhodnutí. Každý den děláme finančně zažité chyby, kniha na ně upozorní a zda je chcete provozovat dále nechá na Vás.

peníze

Autoři knihy

Hary Belsky
anglická

Kniha Proč chytří lidé dělají hloupé chyby když jde o peníze a jak tyto chyby napravit je v