Probuzení Astarotha

Probuzení Astarotha https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118144/tajemstvi-gobelinu-probuzeni-astarotha-118144.jpg 4 175 175

Odhalte záhadu prastarého gobelínu! Dvanáctiletý Max žije v Chicagu se svým otcem poklidný život až do chvíle, kdy při návštěvě muzea narazí na starý gobelín. Ten mu vyjeví záhadný motiv a zahraje magickou melodii a od té chvíle se začnou dít podivné věci. Max objeví v kapse dopis s nabídkou ke studiu na tajné Rowanské akademii, která připravuje vyvolené studenty na odvěký boj s tajemným zlem. Na různých místech světa se ztrácejí děti, které měly dorazit do stejné školy jako Max. Z muzeí se ztrácejí obrazy. Max si uvědomuje sílu, která se v něm probouzí a zároveň ho i děsí. Vždyť nepřítel je možná docela blízko... Nenechte si ujít napínavý příběh, který přečtete jedním dechem!... celý text

IvcaK98
13.01.2014 4 z 5

Kopie Harryho Pottera, ovšem bavila jsem se u toho a to je hlavní :) Na jednu stranu, má to své výhody, když se mi nějaká knížka líbí a můžu se těšit na další podobné kousky.

Pavlína 13
11.07.2013

Ach,první díl. :'D.Prostě úžasné.Tento díl miluji.

kowalenska.m
26.02.2013 4 z 5

Líbila se mi zápletka okolo matky. Jinak mi spoustu věcí nesedělo. Hezká dobrodružná knížka :)

mikki123
15.04.2012 4 z 5

Toto je kniha, do které když se začtete, už vás nepustí ze svého děje. Dychtíte po tom vědět jak příběh dopadne a naprosto jí podlehnete. mikki123 :-)

MatheF
12.03.2012 5 z 5

Pokud by se to mělo přirovnat k H Potterovi, tak mě to zaujalo mnohem víc nez H.P. :)

FNM
03.01.2012 5 z 5

zadna kopie to neni, kdyz se poradne nad tim zamyslite, tak kniha je ve vetsim take o kouzelnicich, ovsem ti "kouzli" uplne jinak nez v HP a navic jsou zde uplne jini nepratele nez-li "Lord Voldemort"...Podle me je kniha bezva a dalsi dily jsou jeste mnohem lepsi. Mnoho napeti s demony atd...vazne zajimave doporucuji. Jo a chci dodat, ze u vetsiny knih co jsem cetl stala ta prvni vzdy "níže" nez ty dily dalsi, je to proste jelikoz ten prvni dil vas uvede do obrazu, pak teprve ten poradny BUM zacne :-).

tomango
29.09.2011 4 z 5

Kniha je skvele napsana a hned jsem se do ni zacetl. Jedina vitka je, ze je to kopie Harryho Pottera

tučnak
07.02.2011 odpad!

je aj dobra jenze mam do 8.2 referat oni tak to se moc nemam ale jinak je good kuptesiji

Misulka
30.11.-0001 3 z 5