Jak zabít dvakrát

Populární žurnalista a spisovatel Josef Klíma přichází s novými kriminálními příběhy. V centru dění je oddělení vražd a atraktivní vyšetřovatelka Klára Radová. V knize Jak zabít dvakrát vycházejí první dva případy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473401/big_jak-zabit-dvakrat-v7I-473401.jpg 3.314

Kniha Jak zabít dvakrát

moničina

Zaujímavé duo, teším sa na pokračovanie.

akinomV

Mě kniha bavila a čtení jsem si užila. Ne že by to byl top strop detektivek, ale bylo to fajn a klidně bych si přečetla i další díly s Klárou Radovou.

Iki1

Dva vcelku poutavé a čtivé příběhy. Kniha se mi četla dobře, děj obou příběhů mne vtáhl. Ovšem u toho druhého mi sem tam přišlo, že se autor trošku opakuje, občas jsem měl hokej v tom, kdo je kdo.

alzbeta4340

Dvě kratší povídky spojené týmem vyšetřovatelů. Solidní odpočinkové čtení, dobře vymyšlené a zamotané případy. Nicméně se zde objevuje známý neduh detektivního žánru - nereálné nebo zbytečně překombinované vysvětlení zločinů i jejich objasnění.
3,5 hvězdičky

kilometr

Ze začátku mě to bavilo a přečtené stránky přibývaly,ale tak ve druhé polovině to dost ztratilo kouzlo začátku příběhu. Navíc toho klišé je tam příliš,takže jde veskrze o slušnou detektivku na ktrerou brzičko zapomenete. 55%.

rimmon
23.11.2021

S radostí přidám knihu do přečtených!

Dva skvělé příběhy, jedna skvělá vyšetřovatelka a příběh protkaný osobním životem hlavní postavy.
Knihu jsem si s radostí koupila a nedočkavě se do ní pustila.
Je to příběh který mě vtáhl natolik - že jsem zase začala číst když jedu městskou do práce a přiznám se kolikrát jsem přejela zastávku.

Velice poutavé čtení.
Zápletky obou příběhů se mi líbili a přiznám se že je to i krásně napínavé, atmosféra místa činu na vás doslova dýchá a usilovně přemýšlíte kdo by mohl být vrah.

Poslední stránka je ovšem nejnapínavější.

Doufám že se jednou dočkám dalšího pokračování.