Tanec v ohni

Tanec v ohni https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476583/bmid_tanec-v-ohni-UCG-476583.jpg 4 110 28

Osmý díl série s komisařkou Katie Maguirovou. V irském Corku panuje dusno. Taneční studio jen pár kroků od policejní stanice se ocitlo v plamenech — a spolu s ním i mladí tanečníci, kteří se tam právě připravovali na taneční soutěž. Ze střechy se podařilo zachránit jen desetiletou dívku, která nemůže — nebo nechce — mluvit. Tam, kde obyčejní lidé vidí pouhou nehodu, však Katie Maguirová vytuší vraždu. Není to první požár, který se Corkem prohnal. Navíc se ukáže, že dvě oběti byly mrtvé ještě dřív, než se oheň vůbec rozhořel. Při vyšetřování ve zvláštním, až fanatickém prostředí irských tanců se Katie musí postavit zatím nejchladnokrevnějšímu vrahovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Dead Girls Dancing , 2016

JajaPaja
02.02.2022 4 z 5

Trošku slabší než předešlé ale stejně mám tuto spisovatelku ráda

BlackFun
01.02.2022 2 z 5

Za mě zklamání tedy :( Děj mě vůbec nezaujal a nebavil, vztahové techtle mechtle mi přišly už dost mimo mísu.. Knihu jsem neodložila, protože se mi autorova předchozí tvorba líbila a stále jsem si říkala co kdyby… No nedopadlo to.

Pavlína2019
31.01.2022 2 z 5

Hodně jsem se těšila, ale kniha mi nesedla, na rozdíl od všech předešlých: 1. Z důvodu hlavního děje knihy - terorismus. 2. Nejsem ten typ - ale i z hlediska vztahů Katie a erotických scén a 3. Konec s jejím psem mě úplně dožral. Je mi líto, autor si určitě zaslouží plný počet, kniha ale není pro mě, proto jen tolik hvězdiček.

vera4669
21.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Uff, tohle bylo náročné čtení... Brutální, smutné.. Trošku mě štve, že si Katie neustále musí krýt záda a má smůlu na nadřízené. Kniha mě bavila, ale je mi smutno, že obětovala Barnyho..To se úplně dobře nečetlo
Jsem zvědavá na další díly, ještě, že tento je zatím poslední, chce to od téhle série chvilku pauzu

Andrea7272
15.01.2022 5 z 5

Další super díl této série :-) moc se těším na další pokračování !!!
Jen pejsanů je mi líto , jako pejskař, který má kolem sebe v rodině tolik hafíků, to těžce nesu :-(

astroweb
12.01.2022 5 z 5

Super čtení, napínavé, místo hodně drsné, ale velmi inteligentní a poutavý literární jazyk.

Ulala
25.12.2021 4 z 5

Opět čtyři hvězdičky, čili výborné. Oheň jako brutální způsob usmrcení a zejména zahlazení stop. Sice ne autentické, ale zajímavé ve spojení s tancem a IRA. Opět příliš mnoho dějových linií - tanec, politika, psí zápasy. Je mi líto Barneyho, a nevím zda autorovi došla inspirace k možnému důvodu k vydírání Katie, anebo je to můstek k dalšímu dílu.

petrarka72
30.11.2021 4 z 5

Katie Maguireová ve formě. Mrtví tanečníci, magor větší než Quilty, teror jako osobní záliba - a v hlavní roli oheň, surové násilí a psi. Graham Masterton a Chris Carter jsou nejbrutálnější autoři, které jsem kdy četla - a oba umějí vzbudit temnou fascinaci, takže přestat je číst patří mezi nadčtenářské úkoly...