Píseň mrtvých

Píseň mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499049/bmid_pisen-mrtvych-brT-499049.jpeg 4 89 24

Devátý díl série s komisařkou Katie Maguirovou Seržant irské Gardy, který měl svědčit ve velkém procesu vyšetřujícím korupci v policejním sboru, je nalezen mrtvý, bez hlavy a s irskou flétnou zaraženou do krku. Tato vražda posílá všem potenciálním donašečům jasný vzkaz — když nebudete mlčet, skončíte stejně. Kromě vyšetřování tohoto děsivého zločinu se komisařka Katie Maguirová snaží dopadnout stále mocnější drogový gang, který vede jeden z nejnebezpečnějších dealerů v Corku. Po počátečních úspěších se však případ zkomplikoval a Katie se ocitá pod ještě větším tlakem. Když se navíc najde bezhlavé tělo dalšího policisty, začne být jasné, že ochránit ohrožené whistleblowery nebude vůbec jednoduché.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Dead Men Whistling , 2017

ydnac
10.11.2022 5 z 5

MASAKR MOTOROVOU PILOU

A to doslova...
Najít mrtvolu s uříznutou hlavou to prostě nechcete.
Katie bohužel musí takové vraždy řešit a tentokrát se jedná o ostatky policistů.
Měli svědčit proti kolegům, kteří je šikanovali, brali úplatky nebo jinak bránili spravedlnosti.
V tomto díle se zdá, že její problémy nemají konce. Musí se také vypořádat s chováním Conora a svého otce.
V Corku je rozhodně stále dost zkorumpovaných polictů, drogových gangů a pašeráků.
Opravdu drsný díl, napínavý jako vždycky.
Jinak se mi líbilo, že Barney má novou parťačku :-)

vera4669
10.10.2022 5 z 5

Minulý díl už jsem vydýchala a bylo na čase pustit do novinky a já jsem nadšená ... celý příběh mě vtáhl, překvapení střídalo překvapení a já četla po nocích jen abych přečetla co nejdříve. .opět nechybělo dost brutalit, tato série určitě není pro slabé povahy :-D
Už teď se těším se na další díl ..

Pavlína2019
01.10.2022 4 z 5

Další knihu této řady mám za sebou - a opět:
napětí, drsnost, terorismus, drogy, komplikovaná zápletka, sex /ačkoli se zde naštěstí autor mírnil/, zvratky a hlavně velmi nechutné popisy násilí a praktik gangsterů - to vše nechybí tady jako ve všech knihách s komisařkou Katie.

Tak to prostě je, ze zvyku se těším na další knihu, i když vím, že mi právě něco z tohoto bude vadit... :-)

Pokud tohle všechno vyhledáváte - hurá do čtení.

Didi15
24.08.2022 5 z 5

Opět nejsem zklamaná , super příběh , i když jsem od půle věděla, kdo v tom asi má prsty. Skvělé prostředí a Katie mám ráda , takže se samozřejmě těším na další díl . Určitě stojí za přečtení .

Graham Masterton
britská, 1946