Mamutí jeskyně

Mamutí jeskyně https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269211/bmid_klub-tygru-velky-mamuti-jeskyne-klu-4gu-269211.jpg 4 23 2

Klub Tygrů pro mladší čtenáře. Klub Tygrů překvapí na výletě do hor bouřka a průtrž mračen. V jeskyni, do které se běží schovat, narazí na záhadného vědce, který je jejich přítomností nepříjemně zaskočen. Při pokusu děti zahnat pryč ztratí fotografii, na které je mamut zamrzlý v ledu. Biggi, Luk a Patrik jsou zvědavostí bez sebe. Jedná se o novou světovou senzaci?... celý text

Kopretina
25.02.2017 4 z 5

S dětmi sjíždíme knihy Klubu Tygrů. Jako "mladší" bych je naprosto "žrala", teď je aspoň čtu na jeden zátah.

Mixxa
26.02.2016

Já jsem Klub záhad začala číst asi v osmi letech. Ano, občas jsem se trošku bála, ale nebylo to až tak strašné. Nevím, proč by se mělo vydávat vydání 'pro menší'. Za chvíli snad bude Případ zmizelých brýlí, ne?
Ale to neznamená, že bych Brezinu neměla jako autora ráda, právě naopak, ale příjde mi, že by se spíše měl věnovat základnímu klubu záhad a ne, až jim táhne na 18, tak vymýšlet příběhy, kdy jim bylo šest.

Thomas Brezina
rakouská, 1963