Případ Aleny Struskové

Alena Strusková se narodila bezprostředně po skončení druhé světové války, její matka byla až do osvobození vězněna v terezínském ghettu a nikdy dceři neřekla, kdo je jejím otcem. Po matčině smrti začne Alena horečnatě pátrat po otcově identitě, určité indicie směřují do Německa. V době koronavirové pandemie však tato žena beze stopy zmizí. Židovská obec si najímá bezejmenného soukromého detektiva, aby Struskovou vypátral. Pomoci v hledání má německý dobrovolník Kurt, který zmizelou dobře znal. Začíná závod s časem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458210/big_pripad-aleny-struskove-Dsv-458210.jpg 3.89

Kniha Případ Aleny Struskové

lucie3944
07.08.2021

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Danou záměnu jsem sice odhadla mnohem dřív než vyšetřovatelé, ale to mi nevadilo. Zajímavé pro mě bylo povídání o Terezíně, denacifikaci a dalších věcech. Jdu shánět další knihy!

bazyk21
21.07.2021

napínavé až do konce, oblíbený autor

Pepina19
11.07.2021

Pěkné letní čtení.

AlenaF
23.04.2021

Nebylo to špatné čtení. Pro mě zajímavá zápletka, týkající se válečné minulosti účastníků, vtipná dvojice vyšetřovatelů. Sehnala jsem si další knihy od p. Eidlera.