Havraní princ

Havraní princ https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4799/mid_havrani-princ-3ue-4799.jpg 4 166 26

Princové série

Mladou vdovu Annu donutí finanční tíseň přijmout práci u hraběte ze Swartinghamu. Muž se zjizvenou tváří a pověstí vznětlivého hrubiána vyhnal už dva sekretáře. Pohrdá ženami, ale nemá na výběr, a tak ji přijme do svých služeb. Schopná a nebojácná Anna si brzy získá jeho důvěru. Den po dni tají ledy mezi nimi, z nevrlého šlechtice se stává galantní společník. Anna si s údivem uvědomí, že k hraběti cítí lásku a fyzicky po něm touží. Mladá žena stojí před volbou, zda oheň v sobě potlačit, jak vdově káže dobrý mrav, nebo se nechat vášní unést.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Raven Prince , 2006

malazluta
16.09.2013 3 z 5

Klasický romantický příběh v úvodu s nádechem J. Eyrové ... plně souhlasím s komentářem, který napsala Amalthea a vlastně nemám k tomu co dodat.

liletka_a
04.05.2013 3 z 5

Nijak zvlášť v paměti mi neutkvěla, ale nebyla špatná. Líbila se mi zápletka a pak následné svedení hraběte ze Swartinghamu, jinak mě moc nenatchla. ;) Nicméně mě navnadila na další díly. :))

Dádulka67
17.11.2012

Přečetla jsem v životě velké množství knih, ale něco tak příšerného jsem ještě nečetla. Celkově je kniha o ničem. Přijde mi to jako kdyby autorka sestavila z deseti knih jednu silně nepovedenou. A co se týče překladu, je katastrofální. Kdyby existovalo hodnocení mínus deset hvězdiček, dala bych ho.

maryzka
04.05.2012 2 z 5

Pěkná kniha, která se čte dobře.

Radkab.
30.01.2012 3 z 5

Sice jsem od začátku tušila, jak to celé skončí, ale pěkně se čte.

lady
23.11.2011 2 z 5

nemůžu říct že je špatná,ale o ničem tygří princ byl nejlepší.