Princezná v utajení

Princezná v utajení https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405980/bmid_princezna-v-utajeni-8G3-405980.jpg 4 217 65

Vzrušujúci svet aristokracie, honosných večierkov, intríg, tajomstiev a zrady, to je prvá kniha z novej série Rosewoodska kronika Ktoré dievča by sa nechcelo aspoň na chvíľu stať princeznou? Lottie Pumpkinová o tom snívala mnoho ráz. A zrazu ju osud zavedie do jednej izby v elitnej internátnej škole Rosewood Hall, kam sa dostala na štipendium, s Ellie Wolfovou, princeznou, ktorá vždy túžila po pravom opaku – byť úplne obyčajným dievčaťom. Zdá sa, že riešenie ich problémov je smiešne jednoduché. Stačí si vymeniť úlohy a je to! Lenže prísne strážené tajomstvo niekto odhalí. A niet sa čo diviť, v Rosewoode totiž nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá. A šťastné konce sú vyhradené pre rozprávky, nie pre skutočný život…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Undercover Princess , 2017

karolina2869
09.09.2019

Tak tohle vážně ne. Knihu jsem ani nedočetla. Asi mi nesedl styl autorčina psaní. Příliš zdlouhavé popisy. Hlavní postavy takové nijaké.

Unicorn_10
02.09.2019 5 z 5

Tato knížka me moc bavila,ale já si kupují jenom knížky které me bavi???? moc se mi líbil dej,určitě si přečtu i druhý díl

teer.h
16.08.2019 4 z 5

Musím říct, že tato kniha se mi četla velice hezky. Tři hlaní postavy mě bavili a to tajemno, které bylo prozrazeno na konci knihy jsem nečekala. Vrhám se do dalšího dílu :)

6484
22.07.2019 2 z 5

Vážně moc nevím co k ní napsat. No..moc mě to nebavilo. Nebylo to špatné,a ke trochu suché. Další díl číst nebudu.

BarryC.
09.06.2019 4 z 5

Velmi pěkná, milá a příjemná kniha.

DomenicaRisa
29.05.2019 odpad!

Čekala jsem něco zábavného - ve stylu Deníků princezny. Tohle ale bylo nečitelné. Obě hlavní postavy mi lezly na nervy, zápletka byla podle mě trochu postavená na hlavu. Nepatřím sice mezi cílovou skupinu, ale to ani u Deníků princezny - nicméně ty mají alespoň vtip, ironii a sarkasmus. Tohle je prostě jen spatlanina pro slečny na základce.

Cometka
23.05.2019 5 z 5

Kniha mě překvapila. Čekala jsem sladkou YA a.. skvělá zápletka, hlavní postavy nejsou jen dvě, ale vše se "točí" okolo více lidí. Trochu mě štvala Lottie tou svojí naivitou, až jsem si říkala, jestli je to vůbec reálné, ale nakonec.. je jí jen 14.,tj.na naivitu má ještě nárok. Doporučuji a těším se na další díl.

Verunka926
08.05.2019 5 z 5

Tato knížka byla naprosto úžasná...Stalo se tam toho tolik až jsem nestačila žasnout. Určitě doporučuji ;)

ValtAoi
28.03.2019 5 z 5

Vydali další díl jménem princezna v nesnázích

ValtAoi
28.03.2019 5 z 5

Strašně moc pěkná knížka. Těším se až vydají další díl.

Lucy342
16.03.2019 5 z 5

Absolutně perfektní knížka!! Už od začátku se mi líbila, hrozně moc mě zaujal ten námět :) Jen od zápletky jsem možná čekala trochu víc, ale ten děj celkově mi to bohatě vynahradil ;)

Bára2003
03.02.2019

Super! Rozhodně si přečtu další díly :)

DiaTess
04.01.2019 4 z 5

Knížka jako taková se mi líbila,i když jsme od ní čekala něco trochu jiného. Je rozhodně psána pro mladší čtenáře, ale ani starší nepohrdnou. Postava Lottie je sympatická, a i když mi chvílemi lezla na nervy, rozhodně jí mám ráda. Postava Ellie je ještě lepší. Určitě doporučuji a sama čekám na další díl.

Vendula39
01.01.2019 5 z 5

Krásná knížka se zajímavým a hlavně originálním dějem. Popravdě se mi knížka strašně líbila podle obalu, ale i děj mě opravdu nadchl. Vřele doporučuji.

adela2230
29.11.2018 5 z 5

Je zajimavá, a velmi dobře se čte. Skvělá oddychovka.

Fazulajda
15.11.2018 4 z 5

Definitivní důkaz, že anotace nemusí znamenat vůbec nic. Nebo takhle. Dělo se to, co byste z ní mohli usuzovat, ale bylo to mnohem lepší čtení, než jsem čekala. Je to spíše pro mladší čtenářky, ale mohu doporučit i pro starší, pokud hledáte oddychovku.

Mišpule9918
28.10.2018 1 z 5

Knihu bych doporučila pro holky od deseti let a víš. Příběh byl velice milý, trochu mi to připomínalo Harryho Pottera. Doporučuji přečíst a jako Vánoční dárek je to super

kristynkal
26.10.2018 3 z 5

Čekala jsem víc, ale pro náctileté super oddychovka :)

blazensknizkou
07.10.2018 5 z 5

Tohle byla ta nejlepší kniha za rok 2018 (zatím)! Napínavé, dojemné, originální, prostě nádherné!

chrastitko
03.10.2018 3 z 5

Na knihu jsem se hodně tesila,ale taky mě hodně zklamala :(.Očekávala jsem od toho víc. Začátek byl docela dobry, ale pak mě to začalo nudit,nic moc se tam nedělo. Celkově jsem se do toho nemohla pořádně začíst.Ale jedno pozitivum kniha má, moc pěkný obal.