Příliš blízko

Příliš blízko https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25828/prilis-blizko-25828.jpg 4 16 5

Psychothriller o ženě, která se nedokázala vyrovnat se ztrátou svého milence a mstí se jemu i jeho nové lásce.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Too close

Nita17
28.08.2017 4 z 5

Téma knihy je známé, ovšem tady neuvěřitelně čtivé a přehledné. Reakce na události se dají chápat a nejsou až tak přehnané, což oceňuji. Příběh o tom, co všechno dokáže lidská mysl a jak nebezpečně vám může ovlivnit život. ...chápu obranu i hysterii Niny, rozpoložení a vztek Nicka a konec i když v něčem tragický, přece vysvobození.

i.stefany
08.08.2017 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, nemohla jsem se od ní utrhnout. Kapitolky krátké, takže se čte velice rychle. Dokázala jsem chápat chování všech zúčastněných, nicméně bych se určitě nechtěla dostat do jejich situace. Ať už Nicka nebo Niny. Hodnotím za 5*.

Alena_S
29.11.2014 4 z 5

Kniha byla čtivá, napínavá, ale z hrdinovy manželky mě málem chytala žízeň - Ne protože je vyléčená alkoholička, ale že je neléčená hysterka, která už po chvíli potíží začne volat "Já už nevím, čemu mám věřit!" Uznávám, že mohla přehánět i hůř, ale stejně - trochu důvěry do toho vztahu, ne? :)

kneslova
13.10.2014 4 z 5

Kniha na už několikrát zpracované téma, také i ve filmu. Působivé, dotyční jsou zcela bezmocní neboť jim nikdo nevěří..., a bývalá milenka je pronásleduje a je velmi vynalézavá..

Jitulisko
05.12.2012 2 z 5

Zajimavá kniha, člověk se až musi zamyslet , jak je lidska myslt tvárná, a když už si myslite , že to horši být nemuže, zjistite že posedlost je nebezpečná a může být ještě hůř....

Hilary Norman
anglická