Přijměte své vnitřní dítě

Přijměte své vnitřní dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416947/prijmete-sve-vnitrni-ditexuyvnK-TW8-.jpg 4 6 3

To, kdo jsme, jak se cítíme a jednáme, je úzce spojeno s naším dětstvím. Nedostatek lásky, porozumění a bezpečí se v dospělosti mohou ozývat v podobě vnitřní bolesti, strachu, nedostatku sebedůvěry nebo v pocitech osamělosti a nejistoty. Tato knížka vám pomůže spojit se znova se svým vnitřním dítětem, abyste mu mohli dát vše, co mu v minulosti chybělo. Autorka, zkušená psychoterapeutka, vás provede praktickým třítýdenním programem, díky němuž pochopíte a vyléčíte svá dětská zranění a nevyřešené pocity ublíženosti, ať už jde o křivdy, které si uvědomujete, nebo o ty, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí. Inspirací vám budou také příklady jiných lidí a jejich příběhy přijetí vnitřního dítěte. Vypořádejte se se svou minulostí a dovolte si stát se šťastnými a vyrovnanými lidmi.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha , Alferia

Nimm dein inneres Kind an die Hand , 2018

claudiavas89
20.01.2021 2 z 5

Bohužel se mi to zdá moc praštěné

Kristynka7
23.05.2020 5 z 5

Knížka velmi pěkně provází po krajině dětí a prakticky ukazuje, jak si vytvořit vztah s tim našim vnitřním.

Faila
21.01.2020 4 z 5

Práce s vnitřním dítětem je zajímavá forma autoterapie, která může mít své výsledky. V knize ji autorka dostatečně popisuje a vysvětluje. Nabízí také konkrétní příklady a praktické ukázky, jak tuto terapii praktikovat. Pokud vás metoda práce s vnitřním dítětem opravdu zajímá, myslím, že tato kniha může být velmi užitečná a nápomocná.