Přijď a už zůstaň

Přijď a už zůstaň

Tři milostné novely z pera populární autorky romantických příběhů. Občas máme sklon si myslet, že o tolikrát skloňovaném tématu, jakým je láska mezi mužem a ženou, nelze už napsat nic nového. Nora Roberts, jedna z nejoblíbenějších autorek romantického žánru, však každou svou další knihou vyvádí čtenářky z omylu. A tak jako kdykoli předtím, i tentokrát se budou strachovat o osudy hrdinů, aby se - vedeny mistrovským perem autorky - na konec společně s nimi radovaly s úspěšně překonaných nástrah a překážek. Nebo si snad myslíte, že mladá antropoložka Kasey, která coby placená síla přijíždí do honosného sídla bohatého spisovatele Jordana, aby s ním konzultovala jeho nový román, to bude mít lehké? Povýšenecké chování Jordanovy matky jí situaci rozhodně nijak neulehčí. Všechno ještě zkomplikují Kaseyiny sympatie k Jordanově osiřelé neteři Alison, na kterou má údajně "špatný vliv", a ze všeho nejvíc - bouřlivá láska k samotnému pánovi domu, Jordanu Taylorovi... K...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25803/prijd-a-uz-zustan-25803.jpg 4.258

From the Heart (1996)

Vydáno:, Columbus

Jessybelle
06.09.2016

Tato knížka byla úplně první,kterou jsem od teto autorky četla, je to už moře let. Viděla jsem ji číst jednu paní ve vlaku a ze zvědavosti jsem si ji pak půjčila. Zaujala mě a díky ní a dalším knihám Nora Roberts stala mou oblíbenou autorkou. Dnes mi přijde přeromantická, ale čtivá. Na oddech je super.

kika 13
03.03.2013

Krásná romantická knížka.

modranka
03.10.2012

Hodnotila som zlatou strednou cestou, teda 3 hviezdičkami, lebo ide o tri príbehy a každý má inú úroveň. Sú to tri poviedky, ktoré sú samostatnými príbehmi. Každá z inej oblasti. Rôzne charakteristiky postáv, rôzne emócie a tak. Absentoval mi trochu silnejší konflikt, ktorý by ma držal v pozornosti. Akýmsi zábleskom onoho konfliktu bol záver prvej poviedky, inak nič. Napokon, prečítajte, posúďte sami.

WEIL
04.09.2011

Romantiky je tu na pět knížek.

violkaf

Ahojky všem,

tuhle knížku jsem přečetla skoro jedním dechem, opravdu krásně napsané.
Doporučuji všem.

zuzil

tuhle knižku jsem četla jako první a tak se mi zalíbila, že jsem začala číst knížky od téhle autorky, ahoj buzik