Kľúče od väzenia démonov

Kľúče od väzenia démonov https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168468/fablehaven-5-kluce-od-vazenia-demonov-168468.peg 5 48 6

Sfinga, vodca Spoločenstva večernice, strávil celé stáročia snovaním nebezpečných plánov a teraz sa vydáva po stopách posledných artefaktov, ktoré potrebuje, aby otvoril obávané väzenie démonov Zzyzx. Kendra, Seth a ďalší Rytieri úsvitu sa zo všetkých síl usilujú prekaziť jeho úmysly, a tak putujú za artefaktmi do tajných exotických rezervácií. Teraz ide naozaj o všetko!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Keys to the demon prison , 2010

HanaN1
28.08.2020 5 z 5

Super.

Percabethka
05.03.2018 5 z 5

Tahle série je prostě nejlepší ❤❤❤
I když se mi asi nejvíc líbily první tři díly, tenhle byl taky skvělý ❤ Od začátku do konce byl plný akce a napětí, nové postavy byly taky super - i když Bracken byl trochu taková Mary Sue, ale... byl prostě skvělý. Co mi ale přišlo vážně divné byl jeho vztah s Kendrou - v podstatě se jednou bavili, pak tam o nich pár stránek nic moc není a najednou se tváří jako love couple? Jako pardon, ale nechybí tam něco? :D
Každopádně to bylo naprosto boží a vážně mě mrzí, že už je to konec (když nepočítám Dragonwatch... :D). Dokonce i na tu slovenštinu jsem si pak úplně zvykla a už mi ani ty rozhovory nezněly směšně :'D ❤

eabel
31.01.2018

Zuzkaasheltie
pokračování existuje jako úplně nová série s názvem Dragonwatch bohužel zatím jen v angličtině

Zuzkaasheltie
28.01.2018 5 z 5

Jo!
I když jsem ho četla ve slovenčtině hrozně moc se mi líbila!♡♡♡♡ kéž by bylo pokračování!

eabel
10.09.2017

Skvělá série! i když jsem poslední 2 díly našla jenom ve slovenštině vůbec to nevadilo. Určitě doporučuji všem co mají rádi fantasy.
Ps: koho štvala Sethova blbost a neopatrnost v předchozích knihách v této si pravděpodobně budete rvát vlasy ;)

Javajka
10.11.2015 5 z 5

Úžasné knížka (stejně jako předchozí díly). Doporučuji všech pět. Jakmile se do ní už jednou začtete, tak nejste schopni přestat.

Brandon Mull
americká, 1974
2015  80%Zrození hrdinů
2010  90%Lesohrad
2012  95%Šedá smrt
2011  94%Večernice
2017  85%Příběhy Velkých strážců

Kniha Kľúče od väzenia démonov je v