Příběhy vánočních skřítků

Příběhy vánočních skřítků https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505125/bmid_pribehy-vanocnich-skritku-T1R-505125.jpg 5 9 2

Po roce je tu opět advent a vánoční skřítci mají napilno. Čeká je dvacet čtyři dnů plných radosti i napětí. Musí připravit všechny dárky ze seznamu dětských přání, který jim byl právě doručen. A že je pořádně dlouhý! Budou péct, vařit, pilovat a vyřezávat, a dojde dokonce i na šití a pletení. Podaří se jim všechno stihnout do Štědrého dne? 24 kouzelných příběhů a básniček pro adventní čas.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Fragment (ČR)

24 Weihnachtswichtel - Geschichten & Gedichte für jeden Tag im dvent

girdi
13.01.2024 5 z 5

Četli jsme s dětmi loni a letos znovu, protože skřítci jsou prostě moc prima. Na adventní období ideální. Milé příběhy a hezké ilustrace,

muchomurka
04.01.2024 3 z 5

Knížku nám donesl skřítek, abychom si ukrátili čekání na Štědrý den. Vždy byl jeden příběh na jeden den. Příběhy byly laskavé, akorát krátké, s hezkými ilustracemi. Bambulka se každý večer nemohla dočkat čtení. Já nadšením z knížky úplně neskákala, nějaké výtky bych měla, ale celkově bylo to takové milé, atmosféru to navodilo a nebylo to, že by mi to drásalo nervy číst.

Vánoce skřítkové

Autoři knihy

Katja Uebe
německá
Ingrid Uebe
německá

Kniha Příběhy vánočních skřítků je v