O netopýrovi, který měl noční můry

O netopýrovi, který měl noční můry https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458896/bmid_o-netopyrovi-ktery-mel-nocni-mury-pUc-458896.jpg 3 23 4

Kdysi spával netopýr jako všichni ostatní – vleže a v noci. Ale budily ho noční můry. Ostatní zvířátka z něj byla pořádně zoufalá. Víte, proč najednou začal spát hlavou dolů? A proč je v noci vzhůru? Slepičí babička vám všechno poví.

Literatura světová
Vydáno: , Drobek

La chauve-souris qui faisait des cauchemars la nuit , 2018

Ester59
26.03.2024 5 z 5

Dětem 4 a 6 let se líbilo

smrčci
18.03.2023 3 z 5

Knížku jsme dostali k nákupu, kdybych ji měla kupovat, byla bych velice zklamaná. Námět je super, ale zpracování pokulhává. Verše se nerymují, celé to je takové kostrbaté a dětem ne úplně srozumitelné.

hyperionka
07.03.2023 3 z 5

Pěkný nápad a důležité téma. Škoda nedotaženého zpracování. Neskutečně tmavé ilustrace, kdy zvířátka splývají s tmavým pozadím a pro děti jsou těžko k rozeznání. Příběh zpracován dost podivně, verše nepřirozené, konec rozpačitý, bez jasného rozuzlení. Děti příběh nedokáží zcela pochopit, původní poselství se tedy míjí účinkem. Od nočních můr kniha dětem určitě nepomůže. Dokonce je na zvážení, zda ji číst před spaním, tmavé obrázky jsou spíš strašidelné a smutné než uklidňující.

Atlantis
09.07.2022 2 z 5

Tyhle knihy byly zpočátku tak parádní. Vtipné, směšné, krásně ilustrované. Teď? Ech, jen bych si znechuceně odplivnul. Když jsme asi po deseti minutách celý tenhle paskvil s dcerou dočetli, tak se na mě zmateně podívala stylem: "To je všechno? Co to jako bylo?" a lepší hodnocení nevymyslím.

Autoři knihy

Christine Beigel