Našiel sa zajačik

Malá Sára nájde pri ceste vyhodenú škatuľu s malým zajačikom. Otecko zavolá zvieracím záchranárom, ktorí si poňho prídu. Opusteného chlpáčika prezrú a odvezú na miestnu záchrannú stanicu. Sára po návšteve záchranárskeho centra zorganizuje v škole charitatívnu akciu, aby vyzbierala peniaze pre tamojších zverencov. Nájdený zajačik Mafi ju očarí a Sára už nemyslí na nič iné. Podarí sa jej presvedčiť rodičov, aby si ho vzali domov? Krásny príbeh o ľuďoch s dobrým srdcom, ktorí pomáhajú zachraňovať zvieratká, je napísaný podľa skutočnej udalosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287717/zvieraci-zachranari-nasiel-sa-zajac-ewc-287717.jpg 4.543

Příběhy se šťastným koncem / Zvierací záchranári 6.

Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (SK)

Kniha Našiel sa zajačik

GaleW
06.10.2019

Moc krásná, povedená knížka. Sára je sympatická a šikovná holčička. Rády čteme příběhy se šťastným koncem.

Alizon
30.09.2019

Tato kniha (a vubec cela serie pribehu se stastnym koncem) ma u me jedno velke plus - dcera si konecne cte sama a jako velkou milovnici zviratek ji tato serie moc bavi. Ano, je to trochu pres miru, az moc dramaticky natazene a az moc poplatne anglickemu prostredi, ale ... celkove roztomile a dcera tuto serii miluje (uz mame zviratek asi 8 a pri kazde navsteve knihkupectvi prosi o dalsi ) ... takze doporucuji vsem rodicum, kteri maji doma milovniky zvirat. Bohuzel jsou v knihach obcas chyby ... nejake to nesmyslne slovo navic (coz mi dcera vzdycky prijde nahlasit - takze zase dobry test pozornosti male ctenarky:), korektor praci asi trochu odbyl.

Elicaj
21.09.2019

Nejlepší kniha z celé série. Líbil se mi příběh malého králíčka.

velociraptor
01.03.2019

Knížku čtu mé 7 leté sestřičce. A moc se jí to líbí.

Lucif
23.02.2019

milujeme Pribehy se stastnym koncem, nektere cteme uz po nekolikate

petshopačka
28.07.2017

Příběh o zachráněných králíčcích se mi moc líbil, malá Sára najde u cesty králíčka.

keksik4
24.02.2017

Tak upřímně...já u této knihy trpím a celkem lituji, že jsem dceru (8 let) nenechala číst si ji samotnou, ale obětavě se nabídla k večernímu předčítání. Jako příběh to je hezký, roztomiloučký, dcera je nadšena a o to jde, konečně kniha je primárně určena pro děti, ale já si nemohu pomoct a konkrétní informace mi připadají trošku přes míru a příběh tak nějak zbatečně natažený. Možná proto, že u nás v ČR by celá situace asi probíhala docela jinak, takže mi nezbylo, než k celému příběhu přistupovat stejně jako ke sci-fi: hezký, ale nepravděpodobný. Ovšem malé čtenářce ji klidně pořiďte, bude se jí líbit.

veverka2012
27.06.2016