Příšerní sousedi

Příšerní sousedi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229649/bmid_pribehy-rodiny-smrticovy-priserni-s-KYG-229649.jpg 4 15 2

Nic horšího se snad ani stát nemohlo! Místo much v salátu vepřové kotlety a místo pichlavých bodláků voňavé růže… Smrtičovi sice dělají všechno pro to, aby si své nové sousedy oblíbili, ale zkrátka a dobře to nejde! Zejména jejich dva vypečení synkové lezou Polly, Pitovi, Pankrácovi a Palmácovi pěkně krkem. Ještě že mají v rukávu účinný magický trumf. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Oh Schreck, die Miesbachs kommen! , 2011

Knižní střípky
05.09.2019 5 z 5

Dcera nedala jinak, než že si musím přečíst těchto 6 knih, které tvoří sérii o velmi zvláštní rodině Smrtičových. Dcerka byla nadšená a já jsem také. Příběhy pojednávají o čarodějnické rodině majitele pohřebního ústavu a jsou vskutku originální. Vřele doporučuji dětem, které mají rády černý humor a komu nevadí občas trochu nechutné detaily, které souvisí s tím, že Smrtičovi prostě nejsou normální rodina. Věkovou kategorii bych viděla cca 9-11 let, ale to je opravdu velmi individuální

bookwoman
24.02.2017 4 z 5

Tato kniha se mi líbila,i když byla asi pro mladší čtenáře.Měla čtivý a poměrně zábavný děj.Četla jsem i předchozí čtyři díly a přečtu si i ten poslední,šestý díl.

Harald Tonollo
německá, 1956