Príbehy Považského Sokolca

Príbehy Považského Sokolca https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133276/pribehy-povazskeho-sokolca-133276.jpg 4 4 2

Svet sa zmenšuje, čas plynie rýchlejšie. Ani na ospalom vidieku neuniknete chápadlám globalizácie a genius loci mizne v nenávratne. Nezúfajte – profesor Kowalski pozná návod na šťastný život. Lukáš Luk prináša príbehy mapujúce ducha miesta a ducha času vsadené do prostredia súčasného slovenského vidieka.

Dani25
03.04.2022 4 z 5

Vtipné postavy a epizódy ich života vo vymyslenej slovenskej dedine po nežnej revolúcii. V tak malej knihe stihol autor prezliekanie kabátov, začiatky podnikania, motivačnú knihu, očistné metódy. :D Popri tom výlet do stredoveku, na Blízky východ a do Rumunska. Kniha ma pobavila a prečítam aj ďalšie dve.

freejazz
10.09.2021 5 z 5

tento avatar ma máta. perfektne napísaná kniha, takže to nebude nejaký začiatočník. veľmi cenné je, že kniha je plná humoru, toho írečitého, slovenského, ťažko napodobiteľného. a tak keď sa dosmejete, pomaly vám dopne, že ste čítali celkom závažnú výpoveď o jednom národe.

Lukáš Luk
slovenská, 1972