Láska je, když...

Láska je, když... https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45429/laska-je-kdyz-45429.jpg 4 20 1

Příběhy o hledání série

Hlavním hrdinou příběhu je primář gynekologického oddělení Marek Kovář, který po listopadovém převratu přestal být milý svým "novomyšlenkářským" kolegům i přes to, že byl ve všem velmi tolerantní. Po nevydařené operaci se rozhodne nemocnici opustit. Stane se učitelem angličtiny na základní škole v horské vesničce a časem začne spolupracovat s Horskou službou. Po smrti svého starého souseda se začte do Bible a zjistí, že má i přes své původní přesvědčení velmi blízko k Bohu.... celý text

buccaneerka
04.05.2017 3 z 5

Po knížce jsem sáhla kvůli jménu manželů Dolejších poté, co mě uchvátila historická trilogie Plavčík Jean, Libertatia a Cesty spravedlnosti. Bohužel, tato kniha je pro mě celkem zklamáním. Podle mého názoru nemá s křesťanstvím nic moc společného. Tři čtyři věty o tom, že nějaká postava věří v Boha, pro mě ještě z knihy nedělá křesťanskou.
Jako oddechová četba pro někoho asi dobré, ale výpovědní hodnota pro mě téměř nulová.

Autoři knihy

Pavel Dolejší
česká, 1956

Kniha Láska je, když... je v