Věhlasné příběhy Čtyřlístku 2003

Věhlasné příběhy Čtyřlístku 2003 https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455930/bmid_vehlasne-pribehy-ctyrlistku-1ql-455930.png 4 16 3

Příběhy Čtyřlístku série

Další díl z oblíbené edice velkých komiksových knih Čtyřlístku. Věhlasné příběhy Čtyřlístku jsou již devatenáctým dílem v řadě. Obsahují příběhy z čísel 345 až 362 z roku 2003.

Booky84
24.06.2023 5 z 5

Čtyřlístek je pro mě návrat do dětství a v případě téhle publikace i seznámení se s novými příběhy a zažít další skvělá dobrodružství s oblíbenými hrdiny.

beníček
22.04.2022 2 z 5

Přestože některé příběhy nepostrádají vtip a nápad, celek nepůsobí bez výhrad. Značně problematické je výtvarné provedení, které je hodně odfláklé a ubírá některým příběhům na celkovém vyznění. Pokud jde o grafickou stránku publikace, tak u ní bych viděl problém v nevhodné volbě některých barev a přeplácanosti. Zatímco souhrnná kniha příběhů za rok 2001 a 2002 byla po grafické stránce uměřená a vynikající, tady se grafik mnoho nesnažil, i když asi k tomu přispěly i ty ledabyle nakreslené obrázky od pana výtvarníka.

Knižní střípky
16.11.2020 5 z 5

Čtyřlístek je má dětská láska, láska, která nikdy nerezaví. Zamilovala jsem se do něj jako malá holka a stejně jako Hurvínek se Spejblem, Hercule Poirot, slečna Marplová a Sherlock Holmes mě provází celým mým dosavadním životem. ????
Na každou novou čtyřlístkovou knihu se těším jako malá a ani tato nezklamala.

Čtyřlístek rok 2003

Autoři knihy