Senzační příběhy Čtyřlístku 2002

Senzační příběhy Čtyřlístku 2002 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421846/bmid_senzacni-pribehy-ctyrlistku-2002-Gxh-421846.jpg 5 31 6

Příběhy Čtyřlístku série

Již osmnáctá velká kniha této oblíbené edice obsahuje příběhy z čísel 327 až 344 z roku 2002. Názvy příběhů jsou: Sopečný výbuch, Neváhej a natoč to!, Golem jde s námi, Starý automat, Dračice, V říši hraček, Sportovci, Sněhulák v poušti, Poprask v zoo, V zajetí včel, Zakletá motorka, Kouzelník Lamudán, Jednorožec, Patálie s Vulkánem, Vlak do Bubákova, Maxijablko, Dva za jednoho, Smlouva s čertem. Všechny tyto příběhy mají jedno společné. A to, že jsou plné dobrodružství, napětí, humoru a především kamarádství. Vždyť čtyři přátelé z Třeskoprsk baví děti již celých padesát let. S Fifinkou, Myšpulínem, Bobíkem a Pinďou zažijete při čtení této knížky spoustu dobré zábavy a zjistíte, že ani po letech neztratili nic z poetiky, kterou jim svým nezaměnitelným způsobem vdechl Jaroslav Němeček. Kniha obsahuje navíc komiksový příběh Rexík a numerologie od Karla Ladislava s ilustracemi Jaroslava Němečka.... celý text

Booky84
15.07.2023 5 z 5

Všechny příběhy pro mě byly nové a o to krásnější. Tuhle čtveřici mám prostě ráda a líbí se mi jejich dobrodružství. Při čtení vypnu a jen si užívám obrázky a chvíle pohody.

Isew
01.04.2023 3 z 5

Jak jsem chválila ročník 1999, tak tento je takový neslaný, nemastný. Neurazí, nenadchne. Není zde žádný zapamatovatelný příběh, kromě jednoho. Ale ne v úplně pozitivním slova smyslu. Jmenuje se Jednorožec. Ve zkratce: Čtyřlístek pomocí videokamery objeví jednorožce, který je ve skutečnosti zakletá víla Albínka. Pánské osazenstvo Čtyřlístku je okouzleno a Fifi jde na vedlejší kolej. Stále se o kamarády stará, ale když zapomenou pro novou krásku i na její narozeniny, rozhodne se opustit Čtyřlístek a stát se jednorožcem. Pánům to ani moc nevadí. To se ale mění ve chvíli, kdy sedí u prázdného stolu a volají na vílu: "Je půl druhé, Albíno! A oběd nikde!" Najednou zjistí, že se nádobí samo neumyje, prádlo samo nevypere a Albínka jim odmítá sloužit. A tu si vzpomenou na Fifi. Vydají se jí hledat. Když ji najdou, Fifi jim odpustí a vrátí se. A hádejte co jako první udělá. Ano ... přináší jim bábovku. A zase se objevují srdíčka... Takže jsme se vlastně dozvěděli, že Piňda, Myšpulín i Bobík se kamarádí s Fifinkou jen proto, že jim vaří a uklízí. Hm, tak jo. Jak psal Jirka9453, až mi téměř stekla slza.

jirka9453
22.05.2021 5 z 5

Poslední čisla, která jsem kdysi měl, jsou v téhle knížce - až mi téměř stekla slza :)

nero 13
06.10.2020 5 z 5

Na čtyřlístku jsem vyrůstal, a proto jsem neodolal a vrátil se do dětských let a přečetl si tuto knihu kterou jinak máme připravenou jako dárek pro naší nejmladší rodinou generaci.
Jsem rád že čtyřlístek stále vychází a učí děti číst.

jenda88
25.01.2020 5 z 5

Super kniha

Knižní střípky
04.11.2019 5 z 5

Zde asi není co dodat. Kdo má rád čtyřlístek, kniha ho potěší. Mně bylo minulý měsíc 42 let, na Čtyřlístku jsem vyrůstala a jak začaly vycházet tyto souborné knihy, všechny kupuji pro své děti a jsem moc ráda, že i ony mají Čtyřlístek v oblibě. Příběhy těchto 4 zvířecích kamarádů mi přirostly k srdci již v dětství a zůstanou tam již napořád.

komiksy pro děti

Autoři knihy