Príbeh jednej lásky

Príbeh jednej lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126012/pribeh-jednej-lasky-126012.jpg 4 40 11

Prvý román mladej slovenskej autorky ponúka silný príbeh nabitý emóciami. Osemnásťročná Lea trávi posledné prázdniny po maturite s rodičmi a Martinom, s ktorým ju odmalička spája pevné puto. Ich vzájomná náklonnosť však čoskoro prerastie v lásku. Lea sa tomuto citu zúfalo bráni, aj keď ju Maťo čoraz väčšmi priťahuje... http://www.martinus.sk/?uItem=106121... celý text

Ája.P
01.04.2021 4 z 5

Knížku jsem dostala k Vánocům a vůbec se mi nechtělo ji číst. Nakonec jsem se do ní tak začetla, že jsem ji měla za chvíli přečtenou. Zamilovaný příběh s nečekaným závěrem. Za mě určitě doporučuji.

NikiP.
22.03.2021 5 z 5

Tato knížka je skvělá díky svému zajímavému příběhu a nepředvídatelnou zápletkou. Knížka se mi velmi dobře četla a rychle jsem se dokázala vžít do děje. Rozhodně doporučuji.

v.r.b.o.v.a
13.02.2019 4 z 5

Celkem zajímavá zápletka, nenáročné čtení

YA-girl
06.04.2017 2 z 5

Za mě bohužel nic extra, čekala jsem víc... Hlavní hrdinka mi přišla jednodušší, ne moc sympatická a taková jakože "nic nevydrží". Vyprávění v er-formě tomu nepřidalo, možná v ich-formě by se s ní dalo víc sžít a její mentální pochody pochopit.

1v8na
02.04.2015 4 z 5

Spoiler - Příběh byl celkem čtivý, jen mi to na slovenské poměry přišlo trochu nereálné. Sestra se zamiluje do bratra, on do ní a pak nakonec vyleze že vlastně sourozenci ani nejsou.

herotabe53
07.12.2013 5 z 5

Co určitě musím vyzdvihnout, tak to je nečekaný závěr. Určitě to nikdy netušil, že to tak dopadne ;).
Love story s bráchou, no, nevím.. já bych nemohla, ale dejme tomu. Knížka mě velice mile překvapila, čekala jsem mnohem míň.
Doporučuju:)

Ivy
01.12.2013 4 z 5

Kniha mi přišla pod ruku o nudný prázdninový den, kdy jsem jí přečetla během jednoho dne. Odpočinková, příjemná kniha, která mě překvapila v tom, že neskončila jak jsem od začátku čekala a jak tomu většinou bývá :).

Janoska
14.11.2013 3 z 5

odpočinková knížka:-)

Karolkoh
15.09.2013 5 z 5

Kniha mi po pár stránkách přišla nechutná... Ale počase kdy vyšli najevo všechny informace, se mi to líbilo :)

nikolryskova
13.02.2013 5 z 5

Tak tahle kniha mě velice, velice překvapila a stala se mou oblíbenou knihou. Autorka popisuje ty nejmenší detaily, zejména pocity, které se zobrazují v očích a na které lidé často zapomínají. Je to úžasně propracované, opravdu supr. Nádherný román, který se krásně čte. Konec sice nedopadne pro jednu osobu dobře, ale i v životě nedopadá nic nejlíp. Určitě si jí přečtěte ! :)

jasmína
11.09.2012 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, sice možná jednodušší, ale určitě ne moc veselé, nečekala jsem takový závěr.

2011  70%Príbeh jednej lásky
2013  100%Stretla som ťa v Paríži

Kniha Príbeh jednej lásky je v