Stretla som ťa v Paríži

Stretla som ťa v Paríži https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193802/bmid_stretla-som-ta-v-parizi-8ET-193802.jpg 5 2 2

Študentka Sandra volí po rozchode zmenu. Dosť bolo sĺz a trápenia, prišiel čas splniť si dávny sen. Nový život začína zájazdom do Paríža, ten však vôbec nedopadne podľa jej predstáv. V uliciach čarovného mesta sa nečakane a bláznivo zaľúbi do mladého muža, ktorého úprimný záujem ju opäť prebudí k životu. Silu ich vzťahu čoskoro preverí osud a Sandra zistí, aká tenká je hranica medzi láskou a trápením. Keď už má pocit, že viac bolesti neznesie, tragická nehoda ju pripraví o milovaného človeka, ktorému nestihla včas odpustiť... Dokáže sa zmieriť s výčitkami svedomia a byť ešte niekedy šťastná? Odolá zvádzaniu bývalého priateľa, ktorý chce znovu získať jej srdce?... celý text

Jurajovamaka
30.01.2022 5 z 5

Tak toto bola príjemná oddychovka pred spaním.
Prečítaná za podvečer.
O romantickom Paríži môžem čítať stále...hoci spočiatku som bola v tom, že to bude presladená romantika, vôbec to tak nebolo.
Príbeh mal hlavu aj pätu, stále sa niečo zaujímavé dialo, takže nakoniec som rada, že som na knihu natrafila...taký koláčik ku kávičke vždy môžem
ODPORÚČAM

2011  70%Príbeh jednej lásky